Kiek turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedui?

Kiek turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedui?

Perkantiems sužadėtuvių žiedus reikia atsižvelgti į daugelį aspektų – sužadėtuvių žiedo stilių, deimanto karatų skaičių, o jei nesirinksite deimanto, norimą brangakmenį, žiedo dydį ir kt. Tačiau dažnai vienas iš svarbiausių klausimų yra susijęs su suma, kurią reikėtų skirti sužadėtuvių žiedui įsigyti?

Nors pinigai dažnai yra viena iš nemaloniausių temų, sužadėtuvių žiedas yra investicija, kuri bus jūsų įsipareigojimo ir meilės antrajai pusei simbolis. Taigi, pateikiame jums keletą naudingų patarimų apie tai, kiek vertėtų išleisti sužadėtuvių žiedui.

Kiek tradiciškai turėtumėte išleisti?

Dabar, kai sužadėtuvių žiedus galima įsigyti tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse, atsiranda gerokai didesnė kainų įvairovė, kurią galima lengviau suderinti su savo nustatytu biudžetu. Atrodytų dar vos prieš kelerius metus klausiantiems, kiek jie turėtų išleisti sužadėtuvių žiedams įsigyti, dažnai būdavo pateikiamas vienas ir tas pats atsakymas: „trijų mėnesinių atlyginimo“ ekvivalentą.

Žinoma, nemažai žmonių tokį atsakymą laiko tradiciniu, tačiau ar jis iš tikrųjų yra teisingas? Vienu atveju bendra suma gali būti pakankamai nedidelė, o kitu atveju tokio patarimo įgyvendinimas gali pareikalauti labai didelės sumos – juk visa tai tiesiogiai priklausytų nuo gaunamo atlyginimo dydžio. Visuomet galima grožėtis ir gerėtis įžymybių sužadėtuvių žiedais, kuriems būtų sunku atsispirti, tačiau reikia įvertinti savo realias galimybes. Norėdami padėti jums nuspręsti, kiek turėtumėte skirti sužadėtuvių žiedui, pateikiame kelis galimus variantus.

Trijų mėnesių atlyginimas

Pradėkime nuo šio „tradiciniu“ laikomo patarimo. Trijų mėnesių atlyginimo dydžio išlaidų suma skiriasi priklausomai nuo asmens, tačiau jei paanalizuotume giliau, būtų nesudėtinga atrasti loginį paaiškinimą. Kita vertus, ne visuomet galima pateisinti šias išlaidas – ypač, jei pirmenybę teikiate būsto pirkimui arba neturite pastovių pajamų šaltinio.

Vieno mėnesio atlyginimas

Vis dar klausiate savęs, kiek pinigų turėtumėte išleisti sužadėtuvių žiedui? O kaip dėl vieno mėnesio atlyginimo? Skirtingai nei pirmiau minėtas variantas, šis yra daug lengviau pasiekiamas ir nereikalauja taupyti taip ilgai. Žinoma, perkamo sužadėtuvių žiedo kokybė priklausys nuo jūsų atlyginimo, tačiau dažniausiai šis variantas tinka visiems, ypač norintiems susižadėti kuo greičiau.

Išlaidų pasidalijimas

Ar kada nors galvojote apie išlaidų pasidalijimą? Gyvename XXI amžiuje, todėl tokių didelių išlaidų pasidalijimas jokiu būdu neturėtų būti laikomas nederamu pasirinkimu. Trijų mėnesių atlyginimas ne vienam žmogui gali atrodyti per didelis, tad kodėl gi nepasitelkus tiek jūsų, tiek ir antrosios pusės atlyginimo? Ir net jei tai nepavyks, galite orientuotis į vidurkį ir rinktis dviejų mėnesių atlyginimo dydžio sužadėtuvių žiedą, kurio kaina pasidalytumėte pusiau. Bet kuriuo atveju, pagrindinis tikslas yra labai aiškus – tai svajonių žiedo įsigijimas!

Biudžetas

Ne visi turi galimybę išlaidauti sužadėtuvių žiedui ir tai normalu. Jūs vis dar galite rasti žiedą, kuris jūsų antrajai pusei tiesiog apsuks galvą ir nepaliks jūsų tuščiomis kišenėmis. Klausiate, kaip geriausiai planuoti sužadėtuvių žiedo biudžetą? Apsipirkimas internetu yra vienas iš veiksmingiausių būdų norintiems sutaupyti ir įsigyti sužadėtuvių žiedus iš naujausių kolekcijų.

Žinoma, sudarant biudžetą, deimantų ir tauriojo metalo karatai bei kiti elementai gali skirtis, tačiau tai nereiškia, kad jūsų žiedas nebus ypatingas.

Taigi, kiek išleisti sužadėtuvių žiedui?

Pirmiau pateikti patarimai yra tik gairės. Tiesa ta, kad taisyklių nėra. Viskas labai tiesiogiai priklauso nuo konkrečių lūkesčių ir situacijos, o tai reiškia, kad sprendimo laisvę turite tik jūs, ir niekas kitas. Tiesiog pasirinkite patikimus ir patyrusius juvelyrus, kurių darbo kokybė kalba pati už save!

Grįžti į tinklaraštį