Sužadėtuvių žiedai

Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-1289

Nurodykite mažėjimo kryptį
per puslapį

Sužadėtuvių žiedas. Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Sprendimas pirštis priimtas, ieškote svarbiausio akcento – sužadėtuvių žiedo ? Atrodo žinote, koks jūsų būsimos žmonos skonis, stilius. Bet kaip išrinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą, kaip išrinkti tokį, kad jai iš tikrųjų patiktų? Kokie tie svarbiausi kriterijai renkant sužadėtuvių žiedą.

Skaityti daugiau

Kriterijai renkantis sužadėtuvių žiedą.

Vieni svarbiausių kriterijų be abejo yra sužadėtinės skonis, kaina, bei koks metalas. Visi jie padės išsirinkti patį tinkamiausią sužadėtuvių žiedą.

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas.

Pirmiausia apgalvokite visus dalykus, galinčius padėti nuspėti būsimos sužadėtinės skonį.

  • Ar būsima sužadėtinė yra kada rodžiusi, koks žiedas jai gražus, galbūt gyrė draugės žiedą?
  • Gal socialiniuose tinkluose („Instagram“, „Facebook“ ir kt.) esate pastebėjęs, kokio stiliaus juvelyrika jai patinka, o gal net yra pažymėjusi patinkantį modelį?
  • Gal gerai sutariate su jos sese ar drauge ir ši jums galėtų patarti?
  • Ar jai patinka kuklesni, ar ryškesni ir stambesni papuošalai?
  • Kokio atspalvio papuošalus ji nešioja? Ar jai patinka raudonas ar baltas auksas?

Jei nešioja tik sidabrinius papuošalus, tuomet rinkitės balto aukso atspalvio žiedą arba raudono ir balto atspalvio sužadėtuvių žiedą. Renkantis žiedą su briliantu (apdirbtu deimantu) rekomenduojama, kad aplink akmenį būtų dalis balto aukso elementų, nes taip gražiausiai atsispindi briliantas. Kai kur laikomasi tradicijos sužadėtuvių žiedui išleisti dviejų mėnesių jaunikio atlyginimą. Bet dažnai noras pirštis būna spontaniškas ir tam nebūna iš anksto ruošiamasi ar taupoma. Bet kuriuo atveju praktiškiau būtų rinktis auksinį žiedelį, nes toks žiedas turi didesnę finansinę vertę ir yra tradicinis. Klasikinis sužadėtuvių žiedas puošiamas briliantu, tai vienas geriausių sužadėtuvių žiedų pasirinkimų. Šioje internetinėje parduotuvėje nuolat atnaujiname sužadėtuvių žiedų asortimentą, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią. Net jei šiuo metu svarstote apie žiedą su cirkoniu, ateityje jį galėsite pakeisti briliantu ar perdaryti. Vestuviniaiziedai.lt arba „Koljė“ salonuose Šiauliuose galite užsakyti pagaminti savo norimo modelio žiedą ir papuošti būsimą sužadėtinę pagal savo norus.

Sužadėtuvių žiedai su cirkoniu

Sužadėtuvių žiedas su cirkoniu – gana dažnas šių dienų pasirinkimas. Cirkonis vizualiai labai panašus į briliantą ir plika akimi labai sunku atskirti, kad tai nėra tikras deimantas. Cirkonis – dirbtinis akmuo, itin panašus į briliantą, todėl dėl savo savybių plačiai paplitęs juvelyrikoje. Tai dailus, šviesai laidus akmuo, puikiai derantis tiek prie auksinių, tiek prie sidabrinių papuošalų. Be abejo, laikui bėgant toks akmuo greičiau apsitrina ir greičiau praranda spindesį nei briliantai. Tačiau toks akmuo – gerokai pigesnis už briliantą ir būtent dėl to toks populiarus. Labai dažnai tik patyręs ekspertas plika akimi atskiria, ar tai briliantas, ar cirkonis. Žinoma, kuo didesnis cirkonis, tuo jis mažiau panašus į briliantą. Todėl visada geriau rinktis žiedą su mažu briliantu, nei su didžiuliu cirkoniu. Jei žinote, kad būsima sužadėtinė mėgsta blizgesį ir puoštis, rinkitės gausiau akmenimis nusagstytą žiedą. Žiedas su cirkoniu gali atrodyti taip pat prašmatniai, kaip ir žiedas su briliantu. Jei norėsite, ateityje vietoje cirkonio galėsite inkrustuoti briliantą (tai galima padaryti su dauguma žiedų modelių). Tiek sužadėtuvių žiedai su cirkoniu, tiek su briliantais maždaug vienodai paklausūs. Tačiau žiedas su cirkoniu suteikia didesnę pasirinkimo laisvę biudžeto atžvilgiu.

Įsigykite sužadėtuvių žiedų internetu

Norite greitai ir patogiai išrinkti sužadėtuvių žiedą savo mylimajai nevaikščiodami po parduotuves? Sužadėtuvių žiedai internetu – tai patikimas ir užtikrintas sprendimas. Viskas, ką Jums tereikia žinoti, tai mylimosios piršto dydis ir jos mėgstami papuošimai. Pas mus rasite platų sužadėtuvių žiedų pasirinkimą įvairiomis kainomis. Vos keli mygtuko paspaudimai ir išsirinktas žiedas atkeliaus Jūsų nurodytu adresu – nuo šiol sužadėtuvių žiedo paieška nebesukels rūpesčių, nes galėsite greitai ir lengvai atrasti geriausius pasiūlymus!
Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt