Sužadėtuvių žiedai

Sužadėtuvių žiedas. Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Sprendimas pirštis priimtas, ieškote svarbiausio akcento – sužadėtuvių žiedo ? Atrodo žinote, koks jūsų būsimos žmonos skonis, stilius. Bet kaip išrinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą, kaip išrinkti tokį, kad jai iš tikrųjų patiktų? Kokie tie svarbiausi kriterijai renkant sužadėtuvių žiedą.

Skaityti daugiau

Kriterijai renkantis sužadėtuvių žiedą.

Vieni svarbiausių kriterijų be abejo yra sužadėtinės skonis, kaina, bei koks metalas. Visi jie padės išsirinkti patį tinkamiausią sužadėtuvių žiedą.

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas.

Pirmiausia apgalvokite visus dalykus, galinčius padėti nuspėti būsimos sužadėtinės skonį.

 • Ar būsima sužadėtinė yra kada rodžiusi, koks žiedas jai gražus, galbūt gyrė draugės žiedą?
 • Gal socialiniuose tinkluose („Instagram“, „Facebook“ ir kt.) esate pastebėjęs, kokio stiliaus juvelyrika jai patinka, o gal net yra pažymėjusi patinkantį modelį?
 • Gal gerai sutariate su jos sese ar drauge ir ši jums galėtų patarti?
 • Ar jai patinka kuklesni, ar ryškesni ir stambesni papuošalai?
 • Kokio atspalvio papuošalus ji nešioja? Ar jai patinka raudonas ar baltas auksas?

Jei nešioja tik sidabrinius papuošalus, tuomet rinkitės balto aukso atspalvio žiedą arba raudono ir balto atspalvio sužadėtuvių žiedą. Renkantis žiedą su briliantu (apdirbtu deimantu) rekomenduojama, kad aplink akmenį būtų dalis balto aukso elementų, nes taip gražiausiai atsispindi briliantas. Kai kur laikomasi tradicijos sužadėtuvių žiedui išleisti dviejų mėnesių jaunikio atlyginimą. Bet dažnai noras pirštis būna spontaniškas ir tam nebūna iš anksto ruošiamasi ar taupoma. Bet kuriuo atveju praktiškiau būtų rinktis auksinį žiedelį, nes toks žiedas turi didesnę finansinę vertę ir yra tradicinis. Klasikinis sužadėtuvių žiedas puošiamas briliantu, tai vienas geriausių sužadėtuvių žiedų pasirinkimų. Šioje internetinėje parduotuvėje nuolat atnaujiname sužadėtuvių žiedų asortimentą, kad kiekvienas rastų sau tinkamiausią. Net jei šiuo metu svarstote apie žiedą su cirkoniu, ateityje jį galėsite pakeisti briliantu ar perdaryti. Vestuviniaiziedai.lt arba „Koljė“ salonuose Šiauliuose galite užsakyti pagaminti savo norimo modelio žiedą ir papuošti būsimą sužadėtinę pagal savo norus.

Sužadėtuvių žiedai su cirkoniu

Sužadėtuvių žiedas su cirkoniu – gana dažnas šių dienų pasirinkimas. Cirkonis vizualiai labai panašus į briliantą ir plika akimi labai sunku atskirti, kad tai nėra tikras deimantas. Cirkonis – dirbtinis akmuo, itin panašus į briliantą, todėl dėl savo savybių plačiai paplitęs juvelyrikoje. Tai dailus, šviesai laidus akmuo, puikiai derantis tiek prie auksinių, tiek prie sidabrinių papuošalų. Be abejo, laikui bėgant toks akmuo greičiau apsitrina ir greičiau praranda spindesį nei briliantai. Tačiau toks akmuo – gerokai pigesnis už briliantą ir būtent dėl to toks populiarus. Labai dažnai tik patyręs ekspertas plika akimi atskiria, ar tai briliantas, ar cirkonis. Žinoma, kuo didesnis cirkonis, tuo jis mažiau panašus į briliantą. Todėl visada geriau rinktis žiedą su mažu briliantu, nei su didžiuliu cirkoniu. Jei žinote, kad būsima sužadėtinė mėgsta blizgesį ir puoštis, rinkitės gausiau akmenimis nusagstytą žiedą. Žiedas su cirkoniu gali atrodyti taip pat prašmatniai, kaip ir žiedas su briliantu. Jei norėsite, ateityje vietoje cirkonio galėsite inkrustuoti briliantą (tai galima padaryti su dauguma žiedų modelių). Tiek sužadėtuvių žiedai su cirkoniu, tiek su briliantais maždaug vienodai paklausūs. Tačiau žiedas su cirkoniu suteikia didesnę pasirinkimo laisvę biudžeto atžvilgiu.

Įsigykite sužadėtuvių žiedų internetu

Norite greitai ir patogiai išrinkti sužadėtuvių žiedą savo mylimajai nevaikščiodami po parduotuves? Sužadėtuvių žiedai internetu – tai patikimas ir užtikrintas sprendimas. Viskas, ką Jums tereikia žinoti, tai mylimosios piršto dydis ir jos mėgstami papuošimai. Pas mus rasite platų sužadėtuvių žiedų pasirinkimą įvairiomis kainomis. Vos keli mygtuko paspaudimai ir išsirinktas žiedas atkeliaus Jūsų nurodytu adresu – nuo šiol sužadėtuvių žiedo paieška nebesukels rūpesčių, nes galėsite greitai ir lengvai atrasti geriausius pasiūlymus!
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-12256

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
 1. Sužadėtuvių žiedas 39
  Sužadėtuvių žiedas 39
  Akcija 86,50 € Buvusi kaina 173,00 €
 2. Sužadėtuvių žiedas 55
  Sužadėtuvių žiedas 55
  Akcija 94,50 € Buvusi kaina 189,00 €
 3. Sužadėtuvių žiedas 17
  Sužadėtuvių žiedas 17
  Akcija 97,50 € Buvusi kaina 195,00 €
 4. Sužadėtuvių žiedas 37
  Sužadėtuvių žiedas 37
  Akcija 98,50 € Buvusi kaina 197,00 €
 5. Sužadėtuvių žiedas 113
  Sužadėtuvių žiedas 113
  Akcija 99,00 € Buvusi kaina 198,00 €
 6. Sužadėtuvių žiedas 94
  Sužadėtuvių žiedas 94
  Akcija 99,00 € Buvusi kaina 198,00 €
 7. Sužadėtuvių žiedas 31
  Sužadėtuvių žiedas 31
  Akcija 104,00 € Buvusi kaina 208,00 €
 8. Sužadėtuvių žiedas 92
  Sužadėtuvių žiedas 92
  Akcija 107,50 € Buvusi kaina 215,00 €
 9. Sužadėtuvių žiedas 96
  Sužadėtuvių žiedas 96
  Akcija 109,00 € Buvusi kaina 218,00 €
 10. Sužadėtuvių žiedas 91
  Sužadėtuvių žiedas 91
  Akcija 109,50 € Buvusi kaina 219,00 €
 11. Sužadėtuvių žiedas 38
  Sužadėtuvių žiedas 38
  Akcija 109,50 € Buvusi kaina 219,00 €
 12. Sužadėtuvių žiedas 36
  Sužadėtuvių žiedas 36
  Akcija 109,50 € Buvusi kaina 219,00 €
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-12256

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt