Apie mane

Apie mane Apie mane

Apie elektroninę parduotuvę

Ši elektroninė parduotuvė turi vieną plačiausių vestuvinių žiedų pasirinkimų Lietuvoje. Sukūrėme šį internetinį puslapį dėl klientų patogumo, pristatome vestuvinius žiedus, net ir į atokiausius Lietuvos kampelius. Vestuvinių žiedų idėjų semiamės bei ieškome naujų technikų ir partnerių tarptautinėse parodose. Mūsų gaminių standartai atitinka visus ES taikomus reikalavimus, dirbame su Lietuvos Prabavimo rūmų išduotu pažymėjimu. Mūsų pagrindiniai partneriai/draugai „Koljė“ juvelyrinė Šiauliuose.

Apie mane

Šiuo metu veikla vykdoma su individualios veiklos pažymėjimu bei Lietuvos prabavimo rūmų licencija. Pagaminti žiedai yra siunčiami Lietuvos prabavimo rūmams, kad būtų atliktas reikalavimus atitinkantis juvelyrinių dirbinių ženklinimas. Prie gaminių su briliantais, pridedama Lietuvos prabavimo rūmų brilianto sertifikatas.

Žiedai siunčiami firminėje TVISKI pakuotėje. Po TVISKI brendu slypiu aš, Vaiva Vaidžiulienė. Esu pasiruošusi Jus pakonsultuoti ir padėti išsirinkti bei pagaminti Jūsų svajonių vestuvinius žiedus. Šiuo metu vykdau tik internetinę prekybą, tačiau ateityje tikiuosi, kad pavyks įsirengti patogią studiją, kur galėsime gyvai susitikti su klientais. Taip pat kadangi juvelyriką gaminu Šiauliuose. Užsakymus Šiauliuose mielai galiu pristatyti ir pati.

Kodėl pasirinkti mus?

Pirmiausia dėl kokybės, mūsų meistrai apžiūri įvertina, kiekvieną pagamintą juvelyrinį dirbinį. Jei ilgainiui iškyla kokių nors gamyklinių brokų, kurie dažniausiai atsiranda dėl netaisyklingo juvelyrinių dirbinių nešiojimo ir priežiūros. Patariame klientams, taisome brokus, vertiname kiekvieną klientą. Stengiamės kuo profesionaliau patarti savo klientams. Užtikriname, kad gaminame aukštos kokybės juvelyrinius dirbinius. Pridedame juvelyrinių dirbinių priežiūros atmintinę.

Vestuvinių žiedų gamyba trunka apie 14d.d., todėl  raginame pasirūpinti žiedais iš anksto.

Šiuo metu teikiame tik žiedų užsakymo internetu paslaugą. Tačiau gyvai daugumą modelių galite pamatyti mūsų partnerių vitrinose Šiauliuose „Koljė“.

Užsakant žiedus iš Vestuviniaižiedai.lt internetinės prekybos puslapio nemokamai siūlome:

  • Žiedo dydžio keitimą (jei tik techniškai įmanoma)
  • Nemokamą siuntimą įsigijus prekę
  • 30 dienų prekių grąžinimas/keitimas

Gaminius siunčiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Individualūs užsakymai

Skiltyje Individualūs užsakymai užpildykite anketą arba atsiųskite norimo modelio aprašą bei nuotrauką info@vestuviniaiziedai.lt, o mes pateiksime gamybos pasiūlymą.

Sužadėtuvių žiedai

Taip pat siūlome pagaminti sužadėtuvių žiedus. Galime pagaminti sužadėtuvių žiedus tiek su cirkoniais, tiek briliantais ar net sintetiniais briliantais.

Apie mane rašo

Versli Lietuva:

https://www.verslilietuva.lt/sekmes-istorijos/juvelyre-vaiva-vaidziuliene-nepakanka-gero-produkto-reikia-zinoti-kaip-ji-parduoti/

Kodaslt:

https://www.kodaslt.com/post/tviski-%C5%A1eimos-simbolikos-%C4%AFprasminimas-juvelyrikoje

Kviečiu apsilankyti ir kitoje mano e.parduotuvėje

www.tviski.lt

 

Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt