Geltonojo aukso sužadėtuvių žiedų pasirinkimas

Geltonojo aukso sužadėtuvių žiedų pasirinkimas

Geltonojo aukso sužadėtuvių žiedai – nuo blizgių iki matinių – išgyvena savotišką renesansą tikriausiai dėl rinkoje vyraujančių auksinių papuošalų tendencijų. Nors platinos ir baltojo aukso žiedų populiarumas nemąžta, tačiau nemažai šiuolaikinių porų renkasi sužadėtuvių žiedus iš geltonojo aukso, kad jie derėtų prie kitų kasdienių papuošalų. Jei renkatės sužadėtuvių žiedą ir norite neatsilikti nuo papuošalų mados tendencijų, savo turimų sidabro ir geltonojo aukso papuošalų kolekciją galite ją paįvairinti sužadėtuvių žiedu iš geltonojo aukso, pasinerdami į mišrių metalų tendencijas.

Kas yra geltonasis auksas?

Geltonasis auksas yra aukso metalų mišinys. Dažniausiai auksas maišomas su 25 % kitų metalų (pvz., sidabro), kad būtų pasiektas švelnus ir sviestinis tonas, panašus į 24 karatų auksą.

Geltonojo aukso tendencija sužadėtuvių žiedų rinkoje prasidėjo dėl atgimstančio unikalaus vintažinio ir retro stiliaus. Nesvarbu, ar norite dailiai išgraviruoto žiedo su mikro-pavė akcentais, klasikinio apvalaus briaunavimo deimanto ant plonos auksinės juostelės, ar elegantiško smaragdo briaunavimo žiedo su šoninėmis bagetėmis, geltonojo aukso derinys su bet kokiu metalu atrodys nepriekaištingai.

Geltonojo aukso žiedų privalumai ir trūkumai

Geltonasis auksas yra neįtikėtinai universalus, nes tinka visiems odos atspalviams ir gali būti naudojamas visų tipų papuošalams kurti. Jis kietas, patvarus ir geriausiai dera su visais brangakmeniais.

Nors geltonasis auksas yra universalus ir atsparus kasdieniam dėvėjimui, jis turi ir kelis trūkumus. Pirma, geltonasis auksas nėra grynas auksas. Norint išgauti jo prabangų atspalvį, gamybos procese įvairios aukso formos maišomos su kitais metalais. Dėl to žiedo vertė nesumažės, tačiau auksas nebus žymimas kaip grynas auksas. 

Į ką svarbu atsižvelgti renkantis geltonojo aukso sužadėtuvių žiedą

Pirkdami geltonojo aukso sužadėtuvių žiedą turėtumėte nepamiršti kelių svarbių faktų. Jei planuojate žiedą puošti baltu deimantu, turėtumėte atsižvelgti į deimanto spalvinę klasę, H+ yra populiariausia deimantų spalvos klasė, tačiau J ir I taip pat pasiūlytų jums ryškios, šviesios spalvos deimantą.

  • Kokie akmenys, briaunos, aptaisai ir medžiagos geriausiai dera su konkretaus tipo žiedu? Apvalūs briliantai visada yra puikus pasirinkimas, nes jie išsiskiria ypatingu vidiniu spindesiu ir sukuria gražų kontrastą su geltonuoju auksu. Jei norite unikalaus brangakmenio, rinkitės geltonuosius safyrus arba geltonuosius deimantus. O norėdamos atrodyti šiuolaikiškai, rinkitės rožinius safyrus geltonojo aukso fone. Jie atrodo šiuolaikiškiau ir unikaliau už klasikinius baltus deimantus.
  • Kaip sužinoti, ar žiedas kokybiškas? Pagal teisės aktus juvelyrinius dirbinius ir kitus gaminius, kuriuose yra tauriųjų metalų, reikia ženklinti. Juvelyras išanalizuoja metalą, kad nustatytų jo grynumą, ir pagal šiuos duomenis jį pažymi. Tokiu būdu įsigyjant žiedą galima sužinoti, ar jis yra aukštos kokybės.

Kaip prižiūrėti geltonojo aukso žiedą

Sužadėtuvių žiedo priežiūra prasideda nuo reguliaraus valymo. Yra daugybė žiedų valymo tirpalų, kuriais žiedą išvalysite namuose, o jei norite, kad jis būtų prižiūrimas profesionaliai – patikėkite tai juvelyrams. Profesionaliai išvalytas žiedas atrodys daug geriau.

Žiedą verta apdrausti nuo rimtų pažeidimų ar vagysčių, kad jį apsaugotumėte ir žalos atveju gautumėte kompensaciją.

Geltonojo aukso sužadėtuvių žiedų aptaisų tipai

Klasikiniai geltonojo aukso žiedai nuostabiai atrodo inkrustuoti kriaušės, ovalo, smaragdo briaunavimo ir pagalvėlės formos deimantais. Perlai geltonojo aukso aptaisuose taip pat yra puiki klasikinė deimantų alternatyva. Geltonojo aukso sužadėtuvių žiedo įvaizdį paįvairinkite spalvingu akmeniu. Geltonojo aukso aptaisas sukuria senovinį efektą, todėl galima rinktis ir neapdorotą ar grubaus briaunavimo deimantą.

Jei jums patinka šiuolaikinis žiedas, rinkinės itin modernų stilių, pavyzdžiui, rytų-vakarų derinį, žiedą su dviem akmenimis, šešiakampio formą arba trilijono formos deimantą. Kiekvienas iš šių stilių puikiai tinka šiuolaikinėms poroms, ieškančioms ne tokio didelio sužadėtuvių žiedo.

Grįžti į tinklaraštį