Dalykai, kurių jums niekas nesako apie sužadėtuves

Dalykai, kurių jums niekas nesako apie sužadėtuves

Nesvarbu, kiek laiko jūs ir jūsų būsimasis sutuoktinis iki šiol susitikinėjote ar kiek kartų buvote draugų vestuvių pamergė, kai kurių dalykų jūs tiesiog nesužinosite, kol nesusižadėsite! Todėl atskleisime jums keletą detalių, kurių paprastai niekas nesako apie sužadėtuves.

Nusiteikite, kad piršlybų dieną galite nedėvėti tobulos aprangos

Kad ir kokias piršlybas jūs visuomet įsivaizdavote (romantiškiausioje pasaulio vietoje, vilkėdamos tobuliausią suknelę, su nepakartojama šukuosena, išpuoselėtais nagais ir švytinčia veido oda), jūsų fantazijos gali nevirsti realybe. Tačiau nepaisant to, ar piršlybos įvyko ant sofos su pižama be makiažo, ar Maldyvuose, kuomet paplūdimyje kaitinotės priešais malonią saulutę, jūsų piršlybos yra unikalios ir ypatingos. Tai yra jūsų istorija, o ne kieno nors kito!

Negalėsite nustoti žiūrėti į savo sužadėtuvių žiedą

Po įvykusių piršlybų ant savo piršto turėsite nuostabų naują papuošalą. Ir net jei jūs iki tol nebuvote papuošalų mėgėjos, galite būti tikros, kad imsite nepaliaujamai žiūrėti į savo sužadėtuvių žiedą. Tačiau taip pat nepamirškite, kad visi norės pamatyti jūsų sužadėtuvių žiedą, todėl būtinai pasidarykite manikiūrą!

Turėsite milijoną kartų papasakoti apie savo piršlybas

Kai tik susižadėsite, vienas iš pirmųjų klausimų, kuriuos užduos žmonės, bus apie tai, kaip jums pasipiršo. Taigi, teks prie viso to priprasti. Istorijos pasakojimas ir daugkartinis perpasakojimas yra sužadėtuvių dalis.

Žmonės nuolatos klausinės apie vestuvių datą ir vietą

Turite suprasti - visi jaudinasi. Todėl dar nė nespėjus pradėti rengti kontrolinio darbų sąrašo, jūsų šeima ir draugai jau ims klausinėti apie tokias detales kaip vestuvių vieta ir vestuvinė suknelė. Jei neįsivaizduojate, kur ir kada vyks vestuvės (ir tikrai iš anksto neprivalote to žinoti!), sugalvokite universalų atsakymą, kurį galėsite naudoti, kai kas nors jūsų to paklaus.

Neseniai susituokę draugai staiga taps vestuvių planavimo ekspertais, dalijančiais patarimus

Yra daugybė priežasčių, kodėl taip nutinka. Kai kurie draugai gali išgyventi povestuvinį liūdesį ir pasigesti jaudulio planuojant savo vestuves. Kiti gali tiesiog manyti, kad daro jums paslaugą. Jei draugas duoda patarimą dėl vestuvių planavimo, priimkite jį kuo ramiau. Maloniai priimkite tai kaip draugystės ženklą – ir jokiu būdu nevertėtų ginčytis. Jei sutinkate su patarimu, pasinaudokite juo; jei ne, padėkokite ir tęskite savo būsimų vestuvių planus.

Jums bus sunku tiesiog mėgautis sužadėtuvėmis

Žinoma, turbūt suprantate, kad jūsų laukia ilgas kelias ir yra daug laiko vestuvėms planuoti. Tačiau kai pirminis šokas atslūgs, kitas natūralus žingsnis - pradėti kurti vestuvių planus. Būkite jautrūs vienas kitam. Jūsų būsimasis sutuoktinis galbūt ką tik skyrė daug energijos (ir pinigų) piršlyboms ir jam reikia šiek tiek laiko atsipalaiduoti prieš pradedant išlaidauti vestuvėms. Keletas dalykų, kurių galite imtis iš karto: svečių sąrašo planavimas (bent jau šeimos ir draugų) ir pasipraktikavimas atpasakoti įvykusių piršlybų istoriją.

Jūsų santykiai taps kitokie (net jei kartu gyvenate jau daug metų)

Pasiūlymas tuoktis yra jaudinantis, bet kartu ir ypatingai rimtas. Jūs ką tik sutikote įsipareigoti vienas kitam - visam laikui! Todėl pasistenkite išspręsti net ir smulkiausias detales, apie kurias galbūt tik užsiminėte, kai susitikinėjote. Nuspręskite, ką kasmet veiksite per atostogas, ar norite šeimos pagausėjimo ir kur norite gyventi ateityje. Net jei planai keisis, gerai žinoti, kokioje padėtyje abu esate šią akimirką. Be to, turėtumėte nepamiršti, kad nuo šiol sunkūs sprendimai bus priimami kartu, todėl vestuvių ceremonija bus daug prasmingesnė!

Grįžti į tinklaraštį