Ar jūsų vestuviniai žiedai turėtų sutapti?

Ar jūsų vestuviniai žiedai turėtų sutapti?

Ar jūsų vestuviniai žiedai turėtų sutapti?

Būsimiems jaunavedžiams dažnai kyla klausimas – ar jų abiejų vestuviniai žiedai turėtų derėti tarpusavyje? Atsakyti į šį klausimą nėra labai paprasta. Tradicinė tarpusavyje derančių vestuvinių žiedų prasmė buvo dviejų žmonių vienybės išraiška. Daugeliui jaunavedžių porų ji išliko aktuali ir iki šių dienų. Tačiau yra įvairių priežasčių, dėl kurių poros nusprendžia įsigyti ir tarpusavyje nederančius vestuvinius žiedus. Taigi, jei ieškote atsakymo į klausimą, ar reikėtų rinktis vienodus vestuvinius žiedus, norime pasidalyti su jumis šia informacija.

Derantys ir nederantys vestuviniai žiedai

Jei norite pasirinkti tarpusavyje derančius vestuvinius žiedus, tokiu būdu parodote, kad turite panašų skonį ir vertinate tradicijas bei norite būti jų dalimi. Tačiau šiandien vis daugiau porų nusprendžia pasirinkti netradicinį kelią ir renkasi skirtingus vestuvinius žiedus, tokiu būdu išreikšdami savo individualumą. Be to, pastaruoju atveju vienas iš partnerių nebesijaučia spaudžiamas rinktis jam nepatinkantį žiedo modelį ir gali išsirinkti tai, kas geriausiai atspindi jo asmeninį stilių bei skonį.

Jei mėgstate tradicijas

Jei abu nusprendėte įsigyti tarpusavyje derančius vestuvinius žiedus, jums nebus sunku įgyvendinti šį sprendimą. Būsimi jaunavedžiai visuomet gali atrasti tokius vestuvinius žiedus, kurie atspindėtų jų unikalią asmenybę ir gyvenimo būdą, tačiau vis tiek būtų panašūs.

Pavyzdžiui, moterys paprastai yra linkusios rinktis tauriuosius metalus, o vyrus dažniau domina nespalvotieji metalai. Net ir tokiu atveju galima suderinti vestuvinius žiedus, t.y. jie nebūtinai turi būti pagaminti iš to paties metalo. Pasirinkus tradicinį kelią, išsirinkti vestuvinius žiedus yra daug lengviau. Vis dėlto, jei nusprendėte įsigyti tarpusavyje derančius žiedus, pirmiausia abu susitarkite dėl žiedų stiliaus. Ir, žinoma, kuo paprasčiau – tuo geriau, nebent jums iš tikrųjų patinka įmantrios detalės ar deimantai, kuriuos norite matyti ir savo vestuviniame žiede.

Daugeliu atvejų rekomenduojama laikytis pagrindinių elementų, pvz., rinktis solidų variantą – geltonąjį ar baltąjį auksą. Tokį vestuvinį žiedą bus galima mūvėti kartu su  sužadėtuvių žiedu. Tuo tarpu, jei pasirinksite paprastesnio dizaino tarpusavyje derančius žiedus, galite pagalvoti apie žiedų graviravimą ir vidinėje žiedo pusėje išgraviruoti jūsų pasirinktus jums svarbius žodžius ar ženklus.

Jei nenorite laikytis tradicijų

Galbūt jūs esate iš tų žmonių, kuriems neatrodo svarbu mūvėti tarpusavyje suderintus vestuvinius žiedus. Toks pasirinkimas tikrai nėra nepriimtinas ar neįprastas. Jūs ir jūsų antroji pusė galite turėti visiškai skirtingą skonį ir būsimo vestuvinio žiedo viziją. Be to, juk svarbiausia išsirinkti tokį vestuvinį žiedą, kuris jums patiktų ir su kuriuo niekada nenorėtumėte išsiskirti.

Apsisprendus įsigyti tarpusavyje nederančius vestuvinius žiedus, gali atsirasti daugiau jų pasirinkimo galimybių. Tačiau ir tokiu atveju gali būti naudinga palengvinti vestuvinių žiedų paieškas, susiaurinant vestuvinių žiedų pasirinkimą pagal spalvą, metalą ir kitas jų savybes. Taigi, nesvarbu, ar jums labiau patinka paprasti vestuviniai žiedai, ar kažkas labiau išskirtinio, turite puikių galimybių.

Jei nesate apsisprendę

Suprantama, gali būti, kad ne iš karto žinosite, ką norėtumėte pasirinkti. Todėl neskubėkite ir pasitelkę kantrybę gerai apgalvokite, koks žiedas jums būtų labiausiai prie širdies, iš kokio metalo jis turėtų būti pagamintas, koks turėtų būti jo dizainas, kad išsiaiškintumėte, kas iš tikrųjų tinka jums, kaip asmenybei ir kaip porai. Taigi, nemanykite, kad privalote vadovautis tam tikromis griežtomis taisyklėmis. Jūs visuomet turėtumėte rinktis tai, kas geriausiai tinka būtent jums – juk savo pasirinktą vestuvinį žiedą tikriausiai ketinate mūvėti visą savo santuokinį gyvenimą.

Grįžti į tinklaraštį