Stilizuoti vestuviniai žiedai

Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-12217

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-12217

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį

www.vestuviniaiziedai.lt vienas didžiausių vestuvinių žiedų pasirinkimų Lietuvoje. Vestuviniai žiedai geriausiomis kainomis, vestuviniai žiedai, modernūs vestuviniai žiedai, balto aukso vestuviniai žiedai, raudono aukso vestuviniai žiedai, žiedai, geltono aukso vestuviniai žiedai, auksiniai vestuviniai žiedai, individualių vestuvinių žiedų gamyba, vestuvinių žiedų graviravimas.

Skaityti daugiau

PLATUS MODERNIŲ ŽIEDŲ PASIRINKIMAS | PATIRTIS ŽIEDŲ GAMYBA

Internetinė parduotuvė vestuviniaiziedai.lt turi vieną plačiausių vestuvinių žiedų asortimentų Lietuvoje. Siūlome ne tik užsakyti žiedus iš esamų modelių, bet ir vestuvinių žiedų gamybą. Šiauliuose esančiuose "Koljė" salonuose galite užsakyti vestuvinių žiedų gamybą iš savo turimo aukso. 

Platus modernių žiedų pasirinkimas, patirtis žiedų gamyboje, todėl žinome, kad išpildysime kiekvieno kliento lūkesčius su kaupu. "Koljė" juvelyrikos salone dirba juvelyrikos meistrai turintys kaip 20 metų patirtį. Norime, kad kiekvienas klientas rastų būtent savo svajonių vestuvinius žiedus. Vestuvinius žiedus siunčiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

 

Platus pasirinkimas

Modernūs vestuviniai žiedai vienas dažniausių šių dienų pasirinkimų. Nedaug nutolę nuo klasikos, bet su kokiu nors išskirtinių elementu, modernūs vestuvinių žiedų modeliai, vis dažniau pelno pirkėjų simpatijas. Tikimės, kad kiekvienas klientas vestuviniaiziedai.lt puslapyje ras savo svajonių modernius vestuvinius žiedus. Platus modernių vestuvinių žiedų asortimentas neapsiriboja daugiau kaip 200 modernių vestuvinių žiedų modelių. Galime pagaminti puslapyje bei parduotuvių asortimente esančius vestuvinių žiedų modelius su tokiomis kombinacijomis, kurių pageidauja mūsų klientai.

Modernūs, klasikiniai vestuviniai žiedaivestuviniai žiedai su briliantais. Raudono, balto geltono atspalvio vestuviniai žiedai internetu. Platūs auksiniai vestuviniai žiedai, siauri vestuviniai žiedaivestuvinių žiedų graviravimas – viskas pagal vestuvininkų norus ir pageidavimus. „Koljė“ meistrai vestuvinių žiedų gamyba bei prekyba užsiima jau daugiau kaip 25 metus. Šiose juvelyro dirbtuvėse dirba patyrę meistrai, kuriems rūpi kiekvieno gaminio kokybė.

Patirtis

Patirtis žiedų juvelyrikos gamyboje leidžia klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės gaminius. Vestuviniai žiedai vienas svarbiausių pirkinių žmonių gyvenime vis dažniau poros renkasi modernius vestuvinius žiedus. Siūlome klientams įvairių formų, faktūrų bei atspalvių modernius vestuvinius žiedus. Pagal pageidavimą galime į juos įstatyti cirkonius, briliantus ar kitus akmenis bei brangakmenius. Modernius vestuvinius žiedus standartiškai gaminame iš 585 prabos (14K) aukso, tačiau galime pagaminti ir jūsų norimos prabos žiedus. Siekdami aukščiausios kokybės gaminame tik pilnavidurius auksinius žiedus, mūsų asortimente nėra pūstų vestuvinių žiedų. 

Džiaugiamės, kad mūsų internetinė parduotuvė vestuviniaiziedai.lt turi vieną plačiausių vestuvinių žiedų asortimentų Lietuvoje. Tikimės, kad vis daugiau vestuvininkų patikės šio svarbaus dirbinio gamybą būtent "Koljė" meistrams. Siūlome ne tik užsakyti žiedus iš esamų modelių, bet ir vestuvinių žiedų gamybą. Šiauliuose esančiuose "Koljė" salonuose galite užsakyti vestuvinių žiedų gamybą iš jūsų turimo aukso. 

 
Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt