Klasikiniai vestuviniai žiedai

Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-12235

Nurodykite mažėjimo kryptį
per puslapį

Klasikiniai vestuviniai žiedai – visų laikų klasika. Visuose mados žurnaluose, kai aptariamos įžymybių vestuvės, viena didžiausių nuotraukų dažniausiai užima vestuviniai žiedai. Labai dažnai tose nuotraukose puikuojasi klasikiniai vestuviniai žiedai. Vestuviniai žiedai, nuotakos suknelė vieni svarbiausių vestuvių akcentų. Abejojantys ir dvejojantys dėl žiedų modelio labai dažnai renkasi klasikinius vestuvinius žiedus. Tokia žiedų mada nesikeičia jau šimtmečius ar net tūkstančius metų. Visame pasaulyje klasikiniai vestuviniai žiedai reiškia tą patį, kad žmogus susisaistęs santuokos saitais

Skaityti daugiau

KLASIKINIAI VESTUVINIAI ŽIEDAI | VESTUVINIAIZIEDAI.LT ELEKTRONINĘ PARDUOTUVĘ

Klasikiniai ar modernūs vestuviniai žiedai.

Kiekviena santuoka yra unikali. Visi mes turime savitą skonį ir stilių. Taip pat kiekvienas turi skirtingą įsivaizdavimą, kokie turėtų būti vestuviniai žiedai.Klasikiniai vestuviniai žiedai dažniausiai būna iš tradicinio raudono, balto ar geltono aukso. Be įmantrių graviūrų ir gausybės briliantų. Tačiau vis labiau populiarėja tradicinius klasikinius žiedus papuošti briliantu, suėjus sukakčiai ar kita ypatingai progai. Neretai modernius ar kitokio netradicinio dizaino žiedus renkasi poros mėgstančios ir ieškančios išskirtinumo, taip pat derinant prie sužadėtuvių žiedo. Dažnai prie išskirtinio sužadėtuvių žiedo norima derinti ir kuo įmantresnį vestuvinį žiedą. Tokiu atveju be abejo pasirenkami modernūs vestuviniai žiedai.Tačiau būna ir atvirkščiai, greta nepaprastai išskirtinio sužadėtuvių žiedo derinamas visų laikų, klasikinis vestuvinis žiedas. Ir tuo, ir tuo atveju žiedai nuostabiai dera ir pasirinkimas priklauso, tik nuo vestuvininkų norų.

 

 

Klasikiniai vestuviniai žiedai. Kokie jie?

Lietuvoje populiariausi klasikiniai vestuviniai žiedai iš raudono aukso. Tokius žiedus dauguma vestuvininkų vidinėje pusėje puošia graviūromis, įrašo vestuvių datą ar sau svarbius žodžius. Balto aukso klasikinius žiedus, vestuvininkai neretai renkasi dengti rodžiu, taip jiems suteikiant didesnį atsparumą bei spindesį. Užsakant žiedus vestuviniaiziedai.lt elektroninėje parduotuvėje, pageidaujant klasikinius balto aukso žiedus, padengsime rodžiu nemokamai. Taip pat vis dažniau vestuvininkai renkasi klasikinius vestuvinius žiedus su komforto zona. Neretai tradiciniai klasikiniai vestuviniai žiedai puošiami lengva graviūra, briliantais arba cirkoniais arba matiniu paviršiumi.

Kodėl rinktis vestuviniaiziedai.lt elektroninę parduotuvę?

Vestuviniaiziedai.lt elektroninė parduotuvėje, kurioje „Koljė“ juvelyrikos meistrai, turintys 30 metų patirtį, siūlo aukštos kokybės  vestuvinius žiedus. Nors „Koljė“ dirbtuvės įsikūrusios Šiauliuose, siūlome paslaugas visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Kad klientai iš kitų miestų jaustųsi patogiai ir galėtume juos džiuginti mūsų turimu asortimentu, siūlome nemokamą siuntimą visoje Lietuvoje, taip pat nemokamą dydžio keitimo garantiją bei net 30 dienų grąžinimo garantiją (nedėvėtoms prekėms su nenuimtomis etiketėmis). Vestuviniai žiedai, tai papuošalas, kurį nešiosite visą gyvenimą, mes džiaugiamės galėdami pasiūlyti iškirtinės kokybės produkciją. Neretai vestuvinius žiedus įsigyję klientai tampa nuolatiniais „Koljė“ klientais. Džiaugiamės galėdami patenkinti ir pranokti klientų lūkesčius. Tikru ir patyrusiu juvelyru tampama turint bent 10 metų patirtį šioje srityje. „Koljė“ greta patyrusių, turinčių daugiau kaip 20 metų patirtį dirbančių juvelyrų dirba ir jauni dar tik 10 metų patirtį turintys juvelyrai. Nuolat sekame mados tendencijas, naujoves todėl įsigyję pas mus, perkate ne tik su patirtimi ir kokybę pagamintą gaminį. „Koljė“ gaminiai ne tik atspindi naujausias tendencijas, technologijas bet ir tikros meistrystės patirtį.

Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt