Vestuviniai žiedai 4125

Akcija 524,30 € 749,00 €
SKU
Vestuviniai žiedai 4125

Klasikiniai vestuviniai žiedai

• Metalas: auksas 585° praba

• Spalva: raudona, balta, geltona. Lietuvoje populiariausias raudonas ir baltas auksas.

• Plotis: nurodytas specifikacijoje jei pageidajate galime pagalinti siauresnius ar platesnius

• Storis: apie 1.3mm (galima gamyba su komforto zona kreiptis asmenine žinute su žiedų modeliu)

• Svoris: Vidutinis poros žiedų svoris 7-9g. Tikslus gaminių svoris žinomas pagaminus. Taip pat gaminių svoris nurodomas gaminių ženklinimo etiketėje bei sąskaitoje.

• Vidus: lygus (jei pageidajate gaminame su komforto zona, kaina gali skirtis)

• Gamyba: 4-5sav. po užsakymo pateikimo, jei turime parduotuvėje pristatome per 1-2 darbo dienas. (jei pageidajate galime pagaminti skubos tvarka kreiptis el. paštu ar telefonu)

Yra galimybė graviruoti į žiedų vidų.

• Vienkartinė nemokama žiedo dydžio keitimo garantija

• Nemokamas siuntimas Lietuvoje

• Galite grąžinti/keisti prekę originalioje būklėje, nenuėmus etikečių, per 30 dienų.

Jūs galite grąžinti prekę per 30 dienų nuo jos gavimo.
Plačiau: grąžinimas ir garantijos

Norite, kad jums paskambintumėme?
Atsiųskite savo telefono numerį:

Vestuviniai žiedai populiariausių vestuvininkų pasirinkimų. Pasirinktinai jie gali būti pagaminti iš raudono (Lietuvoje populiariausio atspalvio), balto ar geltono . Vestuvinių žiedų rekomenduojame kuo rečiau didinti bei mažinti, dydžio keitimas nėra gerai gaminio vientisumui.

Vestuviniai žiedai puikiai dera prie įvairiausių juvelyrinių dirbinių. Jų atspalvis nebūtinai derinamas prie kitų turimų juvelyrinių dirbinių. Vestuviniai žiedai patogūs nešioti kiekvieną dieną. Tačiau, juos kaip ir visus juvelyrinius dirbinius, atliekant buities darbus, einant miegoti ar maudantis rekomenduojama nusiimti. Taip apsaugosite savo vestuvinius žiedus nuo aplinkos bei cheminio poveikio. Tinkamai prižiūrimi juvelyriniai dirbiniai tarnaus ir ateinančioms kartoms. Bent kartą metuose juvelyrinius dirbinius rekomenduojama atnaujinti juvelyrikos salonuose, kad jie ir vėl atrodytų kaip nauji. Atnaujinti žiedus galima visuose "Koljė" salonuose Šiauliuose.

Vestuvinių žiedų gamyba iš kliento aukso. "Koljė" siūlo unikalią paslaugą, vestuvinių žiedų gamybą iš kliento aukso. Daugiau kaip 20 metų patirtį sukaupę "Koljė" juvelyrai taikydami modernias bei amžių patikrintas juvelyrikos technikas gamina įmantriausių modelių auksinius vestuvinius žiedus.

Vestuviniai žiedai, kaip ir visi kiti juvelyriniai dirbiniai, nerekomenduojami nešioti sportuojant.

Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt