Sužadėtuvių žiedai su briliantais

Sužadėtuvių žiedas. Kaip išrinkti sužadėtuvių žiedą?

Sprendimas pirštis priimtas, ieškote svarbiausio akcento – sužadėtuvių žiedo ? Atrodo žinote, koks jūsų būsimos žmonos skonis, stilius. Bet kaip išrinkti tinkamiausią sužadėtuvių žiedą, kaip išrinkti tokį, kad jai iš tikrųjų patiktų? Kokie tie svarbiausi kriterijai renkant sužadėtuvių žiedą.

Skaityti daugiau

Kriterijai renkantis sužadėtuvių žiedą.

Vieni svarbiausių kriterijų be abejo yra sužadėtinės skonis, kaina, bei koks metalas. Visi jie padės išsirinkti patį tinkamiausią sužadėtuvių žiedą.

Sužadėtuvių žiedai. Kokie jie?

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas.

Pirmiausia apgalvokite, galbūt būsima sužadėtine yra kada rodžiusi, koks žiedas jai gražus ar gyrė draugės žiedą. Instagram, facebook ar kiti socialiniai tinklai, gal ten esate pastebėjęs, kokio stiliaus juvelyrika jai patinka, o gal net yra pažymėjusi patinkantį modelį. Gal gerai sutariate su jos sese ar drauge ir ji jums duotų patarimą ? Ar jai patinka kuklesni ar ryškesni stambesni papuošalai. Atkreipkite dėmesį, kokio atspalvio papuošalus ji nešioja. Ar jai patinka raudonas ar baltas auksas. Jei nešioja, tik sidabrinius papuošalus, tuomet be abejo rinkitės balto aukso atspalvio žiedą arba raudono ir balto atspalvio sužadėtuvių žiedą. Renkantis žiedą su briliantu (briliantas apdirbtas deimantas) rekomenduojama, kad aplink akmenį būtų dalis balto aukso elementų, nes taip gražiausiai atsispindi briliantas. Manoma, kad sužadėtuvių žiedas turėtų atspindėti bent du būsimo jaunikio atlyginimus. Bet dažnai noras pirštis būna spontaniškas ir dažnai tam nebūna iš anksto pasiruošta ar taupoma. Tačiau bet kokiu atveju labai gražu jei žiedelis būtų auksinis, nes toks žiedas turi didesnę finansinę vertę bei yra praktiškesnis. Klasikinis sužadėtuvių žiedas puošiamas briliantu. Kaip dažnai sakoma sužadėtuvių žiedas su deimantu – vienas geriausių sužadėtuvių žiedų pasirinkimų. Šioje internetinėje parduotuvėje nuolat atnaujinsime sužadėtuvių žiedų asortimentą, kad kiekvienas rastų sau artimiausią pasirinkimą. Jei šiuo metu linkstate prie žiedo su cirkoniu, žinokite, kad ateityje jį galėsite pakeisti briliantu ar perdaryti. Vestuviniaiziedai.lt arba „Koljė“ salonuose Šiauliuose galite užsakyti pagaminti jūsų norimo modelio ir papuošti būsimą sužadėtinę idealiai pagal jūsų norus.

Kodėl rinktis vestuviniaiziedai.lt elektroninę parduotuvę?

Sužadėtuvių žiedas, tai dovana visam gyvenimui. Žiedas su briliantu, nuostabus pasirinkimas, kuris gali būti perduodamas iš kartos į kartą ir saugomas kaip šeimos relikvija. Žiedas su vienu, dvejais ar net galybe briliantų, nuostabiai papuoš jūsų sužadėtinės ranką. Žiedas su briliantu nuostabi dovana ne tik piršlyboms, bet ir gimtadieniui, vaiko gimimo proga.
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

1 Prekė

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
  1. Sužadėtuvių žiedas 888
    Sužadėtuvių žiedas 888
    Akcija 444,00 € Buvusi kaina 888,00 €
Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

1 Prekė

per puslapį
Nurodykite mažėjimo kryptį
Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt