Sužadėtuvių žiedai su briliantais

Rodyti kaip Lentelė Sąrašas

Prekės 1-1227

Nurodykite mažėjimo kryptį
Puslapis
per puslapį
Sužadėtuvių žiedas, tai dovana visam gyvenimui. Žiedas su briliantu, nuostabus pasirinkimas, kuris gali būti perduodamas iš kartos į kartą ir saugomas kaip šeimos relikvija. Žiedas su vienu, dvejais ar net galybe briliantų, nuostabiai papuoš jūsų sužadėtinės ranką. Žiedas su briliantu nuostabi dovana ne tik piršlyboms, bet ir gimtadieniui, vaiko gimimo proga. "Koljė" siūlo jums įsigyti žiedus su briliantais internetu, taip pat kviečiame užsukti į juvelyrikos dirbtuves esančias Šiauliuose. Siūlome ir žiedų su briliantais gamybos paslaugą. Žiedo gamybą galite užsakyti internetu, teikiame nemokamą dydžio keitimo garantiją (jei techniškai įmanoma).
Skaityti daugiau
Sužadėtuvių žiedas, tai dovana visam gyvenimui. Žiedas su briliantu, nuostabus pasirinkimas, kuris gali būti perduodamas iš kartos į kartą ir saugomas kaip šeimos relikvija. Žiedas su vienu, dvejais ar net galybe briliantų, nuostabiai papuoš jūsų sužadėtinės ranką. Žiedas su briliantu nuostabi dovana ne tik piršlyboms, bet ir gimtadieniui, vaiko gimimo proga.

Sužadėtuvių žiedo pasirinkimas

Sužadėtuvių žiedas, tai dovana visam gyvenimui. Žiedas su briliantu, nuostabus pasirinkimas, kuris gali būti perduodamas iš kartos į kartą ir saugomas kaip šeimos relikvija. Žiedas su vienu, dvejais ar net galybe briliantų, nuostabiai papuoš jūsų sužadėtinės ranką. Žiedas su briliantu nuostabi dovana ne tik piršlyboms, bet ir gimtadieniui, vaiko gimimo proga. Kaip pasirinkti dydį? Žiedo dydžio parinkimas gana svarbus, nes labai gražu kai sužadėtinė žiedelį gali iš karto mūvėti. Vienas lengviausių būdų, tai pamatuoti žiedo skersmenį milimetrais. Vienas populiariausių žiedo dydžių 16,5, tokio žiedo vidinis skersmuo ir yra 16,5 mm. Taip pat kol ji miega, galite pabandyti apjuosti pirštą popieriaus juostele ar siūlu ir taip pamatuoti piršto apimtį milimetrais. O gal pavyktų sužinoti jos žiedo dydį per jos drauges, seseris ar kitus artimus asmenis.

Sužadėtuvių žiedai su briliantu

Sužadėtuvių žiedas su briliantu – neprilygstamas sužadėtuvių žiedų lyderis. Viskas priklauso nuo jūsų biudžeto ir norų. Brilianto dydis ir žiedo modelio pasirinkimas – labai individualus sprendimas. Patys populiariausi – sužadėtuvių žiedai su briliantais iki 1 karato, tai pigesnis pasirinkimas. Brilianto kaina priklauso nuo 4 pagrindinių parametrų: formos, švarumo, atspalvio bei svorio (svorį apibrėžia karatas). Labai dažnai žiedas su briliantu perkamas kaip sukaktuvių ar jubiliejaus dovana. Taip pat tai labai populiari dovana baigus mokyklą, kolegiją ar gavus bakalauro diplomą bei mokslinius laipsnius

Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt