Apie mus

Kodėl pasirinkti vestuviniaiziedai.lt?

 Bendradarbiaujame su juvelyrikos ateljė, daugiau kaip 30 metų turinčiais juvelyrikos meistrais bei Europos tiekėjais. Užsakius žiedus, esant poreikiui, nemokamai nuotoliniu būdu nustatome žiedų dydžius. Gaminame, prekiaujame tik aukštos kokybės, pagal Lietuvoje galiojančius reikalavimus, pagamintais juvelyriniais dirbiniais. Vestuviniai žiedai standartiškai gaminami 585 prabos (14K), ženklinami Lietuvos prabavimo rūmuose. Patyrę juvelyrikos meistrai apžiūri įvertina, kiekvieną pagamintą juvelyrinį dirbinį. Dirbame tik su aukštą kokybę siūlančiais tiekėjais bei meistrais.

Užsakant žiedus iš Vestuviniaižiedai.lt internetinės prekybos puslapio Jūs gausite ne tik aiškią kainą, už porą nepriklausomai nuo dydžių, bet ir NEMOKAMAI:

  • Žiedo dydžio keitimą (jei tik techniškai įmanoma). Dydžio keitimo garantija galioja 30 dienų, po to kai gaminys jums pristatomas.
  • Nuotolinį žiedų dydžių nustatymą užsakius žiedus. Taip pat, kai kuriems modeliams, nemokama plastikinio prototipo gamyba (paslaugų vertė 50Eur).
  • Nemokamą siuntimą Lietuvoje
  • 30 dienų prekių grąžinimą/keitimą nemokamai
  • 30 dienų galiojančią dydžio keitimo garantiją
  • Žiedai siunčiami firminėje vestuviniaiziedai.lt pakuotėje (nebereikės papildomai rūpintis žiedų supakavimu)

Gaminius siunčiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų.

Gaminių siuntimas su draudimu kurjeriu į ES, USA ir kt. kaina apie 55-90Eur. Priklausimai nuo gaminių vertės bei pristatymo adreso. Derinama atskirai, pristatymo kurjeriu į užsienį terminai po gamybos 2-7d.d.

Gamyba vykdoma Šiauliuose

Užsakymą gamybai galima pateikti tiek internetu (avansas už 2 vestuvinius žiedus 100Eur), tiek gyvai, juvelyrikos studijoje Šiauliuose.

Juvelyrikos strudijoje, iš anksto sutartu laiku, Žemaitės 62, Šiauliuose nuo 11-16val.d.d.

Dėl prekių atsiėmimo, užsakymo pateikimo Šiauliuose skambinkite 8 670 235 69 arba derinkite el.paštu info@vestuviniaiziedai.lt

Apie mane

Užsiimame ne tik vestuvinių žiedų gamyba, bet ir kitos juvelyrikos gamyba bei prekyba, kurią galite rasti el. parduotuvėje www.tviski.lt Šiuo metu juvelyrikos veiklą vykdoma su individualios veiklos pažyma ir verslo liudijimu. Todėl yra galimybė išrašyti sąskaitas faktūras ne tik fiziniams, bet ir juridiniams asmenims.

Darbui su juvelyrika suteikta Lietuvos prabavimo rūmų licenzija. Pagaminti žiedai yra perduodami Lietuvos prabavimo rūmams, kad būtų atliktas reikalavimus atitinkantis juvelyrinių dirbinių ženklinimas ir įmušama praba. Prie gaminių su briliantais, pridedamas Lietuvos prabavimo rūmų briliantų sertifikatas.

Standartiškai dirbiniai gaminami iš 585 (14K) prabos aukso. Pagal pageidavimą galima gaminti ir iš 750 (18K) prabos aukso, tuomet kainos skaičiuojamos atskirai, pagal užklausą. Žiedai gaminami iš gryno aukso, tačiau galima ir individuali gamyba iš klientų aukso, tuomet darbo kaina bei kitos sąlygos aptariamos ir apskaičiuojamos atskiru susitarimu.

Individualūs užsakymai

Skiltyje Individualūs užsakymai užpildykite anketą arba atsiųskite norimo modelio aprašą bei nuotrauką info@vestuviniaiziedai.lt, o mes pateiksime gamybos pasiūlymą.

Sužadėtuvių žiedai

Taip pat siūlome įsigyti ar pagaminti sužadėtuvių žiedus. Galime pagaminti sužadėtuvių žiedus tiek su cirkoniais, smaragdai, safyrais, briliantais ar kitais brangakmeniais. Gamybos terminai (priklausomai nuo modelio bei norimo brangakmenio), 14-20d.d. Jei norėsite gaminio su daugiau kaip 1ct. brangakmeniu gamybos terminas iki 30d.d.

Apie mane rašo

Versli Lietuva:

https://www.verslilietuva.lt/sekmes-istorijos/juvelyre-vaiva-vaidziuliene-nepakanka-gero-produkto-reikia-zinoti-kaip-ji-parduoti/

Kodaslt:

https://www.kodaslt.com/post/tviski-%C5%A1eimos-simbolikos-%C4%AFprasminimas-juvelyrikoje

Interviu apie vestuviniaiziedai.lt bei tviski.lt juvelyriką

https://www.youtube.com/watch?v=KKbVt9PSMuY&t=62s

Kviečiu apsilankyti ir kitoje mano e.parduotuvėje

www.tviski.lt

 

 

 

Šioje specializuotoje deimantų parduotuvėje rasite itin platų deimantų pasirinkimą. Tiekiame deimantus iš įvairių pasaulio tiekėjų. Įvairiausių formų deimantai vienoje vietoje. Galime pasiūlyti itin platų deimantų pasirinkimą. Deimantus sertifikuojame pagal LR galiojančius normatyvus. Dalis deimantų iki 0,5ct turi ir GIA sertifikatus.