Vestuvinių žiedų priežiūra

Vestuvinių žiedų priežiūra

Kai susituokiate, tikriausiai džiaugiatės, kad pagaliau galėsite kasdien mūvėti savo naująjį vestuvinį žiedą. Juk tai ne tik atsidavimo ir besąlygiškos meilės vienas kitam simbolis, bet ir labai gražus papuošalas. Noras nuolat mūvėti vestuvinį žiedą yra suprantamas, bet yra atvejų, kai jį rekomenduojama nusimauti, kad apsaugotumėte nuo pažeidimų arba kad nepamestumėte.

Nusimaukite žiedą prieš plaudami indus

Prieš plaudami indus, būtinai nusiimkite vestuvinį žiedą. Visų pirma dėl to, kad jam gali pakenkti cheminiai indų plovikliai, o antra, dėl muilo ir vandens jis gali nepastebimai nuslysti nuo piršto ir įkristi į kanalizaciją. Todėl verčiau žiedą nusimaukite ir pasidėkite ant sauso stalviršio ar kitoje saugioje vietoje, o kai baigsite indų plovimą, vėl jį užsimaukite.

Nusimaukite žiedą gamindami maistą

Jei paprasčiausiai šildote maistą ar skrudinate duonos paplotėlį skrudintuvėje, vestuvinio žiedo nusimauti nebūtina, bet jei ketinate minkyti tešlą, maišyti ar pjaustyti maistą, geriau žiedą nusimauti. Taip apsaugosite žiedą nuo įvairių nešvarumų kaupimosi, be to, išvengsite ir jo nuslydimo nuo piršto.

Nusimaukite žiedą prausdamiesi po dušu

Jei prausitės duše ar vonioje nenusimovę vestuvinio žiedo, jis gali greitai prarasti savo natūralų spindesį. Prausimasis ir mirkymas gali pakenkti žiedui, o jei naudosite stiprius šveitiklius, jo paviršius gali susibraižyti. Todėl prieš maudydamiesi vonioje ar prausdamiesi po dušu, nusimaukite savo vestuvinį žiedą ir saugiai palikite jį papuošalų dėžutėje, kad ilgiau išsaugotumėte jo gražią išvaizdą.

Nusimaukite žiedą prieš naudodami odos priežiūros priemones

Jei po prausimosi ketinate tepti kūną kremu ar naudoti kitas odos priežiūros priemones, neskubėkite užsimauti žiedo, kol neatliksite visų šių odos priežiūros procedūrų. Priešingu atveju ant jūsų žiedo gali susikaupti įvairių nešvarumų, kurie laikui bėgant jį pažeis.

Nusimaukite žiedą sportuodami

Jei mėgstate treniruotis namuose, bėgimo takelis ar dviratis, žinoma, nepakenks jūsų vestuviniam žiedui, tačiau prieš intensyvesnę fizinę veiklą ar treniruotes, ypač, jei planuojate treniruotis su svoriais ar kita sportine įranga, į kurią atsitrenkęs ar už kurios užkliuvęs žiedas galėtų būti pažeistas, jį nusimaukite.

Nusimaukite žiedą prieš miegą

Nors daugelis žmonių savo vestuvinio žiedo nėra linkę nusiimti prieš eidami miegoti, vis dėlto tai daryti reikėtų, ypač jei jis inkrustuotas brangakmeniais, nes miego metu žiedas gali užkliūti už patalynės, plaukų ir kt., gali atsilaisvinti aplink inkrustuotą brangakmenį esantys danteliai arba atsirasti kitų nedidelių pažeidimų. Taigi, rekomenduojama prieš miegą žiedą nusimauti ir saugiai pasidėti.

Nusimaukite žiedą prieš plaukiodami

Jei planuojate plaukioti baseine, ežere ar jūroje, prieš tai būtinai nusimaukite savo vestuvinį žiedą. Jei maudysitės jo nenusimovę, padidės rizika jį pamesti, nes vandenyje pirštas susitraukia, o jei plaukiosite baseine, žiedą gali pažeisti chloruotas vanduo.

Nenusimaukite žiedo, eidami pasilinksminti

Jei keliaujate pasilinksminti ir planuojate užsukti į barą, klubą ar bet kurią kitą pasilinksminimo vietą, kurioje gali būti daug vienišų moterų ir vyrų, mūvėkite vestuvinį žiedą. Jei ant jūsų piršto puikuosis vestuvinis žiedas, nebyliai pranešite aplinkiniams, kad esate užimti ir įsipareigoję, todėl išvengsite bereikalingų nesusipratimų.

Atlikdami įprastus buities darbus, galite nenusimauti žiedo

Jei tvarkote savo namus ar atliekate kitus buities darbus, kurių metu nenaudojate cheminių valiklių, vestuvinio žiedo galite nenusimauti. Net jei tokios veiklos metu žiedas šiek tiek užsiterš, jį galėsite labai lengvai ir greitai nuvalyti, atkurdami jo gražų pirminį spindesį.

Grįžti į tinklaraštį