Vestuvinių žiedų pasirinkimui skirtos įžvalgos

Vestuvinių žiedų pasirinkimui skirtos įžvalgos

Tiems, kurie šiuo metu ieško vestuvinių žiedų, neabejotinai kyla daug ir įvairių klausimų. Pasiruošimas būsimoms vestuvėms visuomet kelia nemenką stresą ir įtampą, todėl visiškai suprantama, kad kiekviena papildoma užduotis gali išmušti iš vėžių. Tuo tarpu, kai vestuviniai žiedai yra tokie svarbūs ir neatsiejami kiekvienos santuokos simboliai, jų pasirinkimui būtina skirti ypatingai didelį dėmesį.

Kadangi vestuvinių žiedų asortimentas šiuolaikinėje rinkoje yra didžiulis, o kiekvienų būsimų jaunavedžių skonis labai skiriasi, prieš imantis vestuvinių žiedų paieškų vertėtų labai gerai pagalvoti apie savo konkrečius lūkesčius, skonį, gyvenimo būdą ir įvertinti dabartinę vestuvinių žiedų pasiūlą.

Metalai

Iki šiol vienas populiariausių vestuviniams žiedams naudojamų tauriųjų metalų yra baltasis auksas, tačiau bėgant metams išpopuliarėjo ir kiti metalai, pvz., geltonasis auksas, rožinis auksas, platina ir paladis. Ieškant vestuvinio žiedo, labai svarbu atsižvelgti į savo gyvenimo būdą ir kitus dažnai nešiojamus papuošalus.

Pavyzdžiui, dauguma būsimų nuotakų vestuviniams žiedams pasirenka tą patį taurųjį metalą, kuris naudojamas ir jų sužadėtuvių žieduose, nes tokiu atveju abu žiedai lengviau dera tarpusavyje ir išsaugo vientisumą. Tačiau nereikėtų suprasti klaidingai. Tai tikrai nereiškia, kad yra griežta taisyklė, kurios turite laikytis. Visuomet galite drąsiai maišyti metalus, jei ieškote išskirtinio akcento. Be to, jei dažnai dirbate rankomis, vertėtų apsvarstyti galimybę rinktis tvirtesnį metalą, pvz., platiną arba volframą, kurie yra daug kietesni už klasikinį baltąjį auksą ir gali efektyviau atlaikyti nuolatinį žiedo dėvėjimąsi.

Brangakmeniai

Šiomis dienomis nemaža dalis būsimų jaunavedžių savo vestuvinius žiedus papuošia brangakmeniais, pvz., deimantais, rubinais ar safyrais, kad jų vestuviniai žiedai būtų unikalūs. Nors tokie stiliai kaip pavé suteikia žiedui daugiau blizgesio ir puošnumo, šis sprendimas yra tik asmeninis pasirinkimas ir tikrai nėra privalomas. Tai priklauso tik nuo asmeninių pageidavimų, tačiau vis dėlto reikėtų atsižvelgti ir į savo gyvenimo būdą bei įsitikinti, kad tai bus praktiškas pasirinkimas. Kaip bebūtų, biudžetas taip pat yra ne ką mažiau svarbus veiksnys, nes vestuviniai žiedai su brangakmeniai yra brangesni.

Graviravimas

Yra daugybė būdų, kaip savo vestuvinius žiedus galima paversti tikru meno kūriniu. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad sudėtingai išgraviruotas žiedas lengviau sulaiko nešvarumus ir jį būna sunkiau išvalyti, o kiekvienas papildomas raštas arba graviravimas žiedo viduje padidins galutinę vestuvinio žiedo kainą.

Plotis

Vestuvinio žiedo plotis, kuris yra nuo 1 mm iki daugiau nei 8 mm yra bene vienas sunkiausių sprendimų, kurį reikia priimti. Paprastai vyrai renkasi vestuvinius žiedus, kurių plotis yra nuo 4 iki 7 mm, o moterys renkasi įvairaus pločio vestuvinius žiedus. Kalbant apskritai, dauguma būsimų nuotakų renkasi vestuvinių žiedų plotį, kuris atitinka jų sužadėtuvių žiedų plotį, o dažniausias vestuvinio žiedo plotis svyruoja tarp 2 mm ir 4 mm. Tačiau maišant žiedų pločius galima sukurti unikalų vaizdą, todėl tikrai nereikėtų bijoti rinktis didesnių ar mažesnių žiedų. Svarbiausia, kad žinotumėte, kokį galutinį tikslą norite pasiekti.

Apdaila

Kai kalbama apie galutines vestuvinio žiedo detales, apdaila gali iš tiesų padėti jūsų vestuviniam žiedui išsiskirti. Visiškai nesvarbu, ar norite labiau tekstūrinės vestuvinio žiedo išvaizdos, ar pageidaujate satino arba ypatingo poliravimo, žiedo apdaila yra paskutinis akcentas, kuris iš tiesų pavers jūsų vestuvinį žiedą savu.

Grįžti į tinklaraštį