Vestuviniai žiedai su deimantais

Vestuviniai žiedai su deimantais

Deimantai nuo seno yra tvirtybės ir nepažeidžiamumo simbolis. Todėl taip išpopuliarėjo ne tik sužadėtuvių, bet ir vestuvių žieduose – juk kas nenori ilgaamžės santuokos?

Koks auksas labiausiai dera su deimantu? Deimantas dera prie bet kurios spalvos aukso tiek vizualiai, tiek energetiškai. Aukso spalvą nulemia jo priemaišos, todėl renkantis vestuvinį žiedą su deimantu užtenka atsižvelgti į savo turimus kitus papuošalus: jeigu turite daug sidabrinių dirbinių, puikiai derės baltas auksas, o geltonas ir raudonas tinka su kitais šių tauriųjų metalų gaminiais.

Kaip suderinti su sužadėtuvių žiedu? Čia taip pat svarbiausia pasirinkti tą pačią žiedo tauriojo metalo spalvą. Taip pat galima rinktis atsikartojančią brilianto formą. Neretai sužadėtuvių ir vestuvių žiedai nešiojami ant tos pačios rankos ar net ant to paties piršto, tad čia svarbu ir patogumo kriterijus: galbūt kartais patogiau siauresni žiedai.

Kuo skiriasi vyriški ir moteriški vestuviniai žiedai su briliantais? Įprastai su briliantu būna tik moteriškas žiedas, o vyriškame žiede atsikartoja tokie pat išraižymai ir formos. Tai labai geras kompromisas poroms, kuriose vyras linksta prie klasikinių vestuvinių žiedų, o moteris labiau simpatizuoja žiedams su briliantais.

Kiek briliantų ant žiedo rinktis? Būtent briliantų skaičius ir jų išdėstymas sukuria žiedo individualumą. Bet pagrindinis dalykas šiuo atveju – finansai: kuo daugiau briliantų, tuo žiedas brangesnis. Žinoma, reikia turėti omenyje ir tai, kad yra modelių, į kuriuos papildomų briliantų galima įdėti vėliau, pvz., vestuvių sukakčių proga.

Ką būtina žinoti prieš perkant vestuvinius žiedus su briliantais? Svarbiausia – piršto dydį, nes techninėmis savybėmis vestuviniai žiedai su briliantais mažai kuo skiriasi nuo klasikinių žiedų. Juos galima graviruoti į vidų, daugelį modelių galima didinti ir mažinti ar net gaminti iš klientų aukso. Tad belieka išsirinkti.

Grįžti į tinklaraštį