Patarimai ieškantiems tinkamo vyriško vestuvinio žiedo

Patarimai ieškantiems tinkamo vyriško vestuvinio žiedo

Vestuvinio žiedo paieškų procesas yra malonus ir džiugus daugeliui  būsimų jaunavedžių. Ypač moterys su dideliu entuziazmu leidžiasi į vestuvinio žiedo paieškas. Vyrams vestuvinis žiedas dažniausiai būna vienintelis papuošalas, kurį jie mūvi kiekvieną dieną, todėl jis turi atitikti jų stilių ir gyvenimo būdą. Taigi, jei ruošiatės vestuvėms ir dar neišsirinkote vestuvinio žiedo, siūlome kelias praktiškas įžvalgas, kurios gali padėti tai padaryti.

Kokią sumą skirti vestuviniam žiedui?

Kaip ir bet kurio kito papuošalo atveju, vestuvinio žiedo kaina tiesiogiai priklausys nuo jo kokybės. Pavyzdžiui, volframo vestuvinis žiedas gali kainuoti vos kelis šimtus eurų, o platininio vestuvinio žiedo kaina gali siekti ir tūkstantį eurų. Jei norite vestuvinio žiedo su brangakmeniais, tokiais kaip deimantai, žiedo kaina, žinoma, bus kur kas didesnė.

Kas perka vyrišką vestuvinį žiedą?

Pagal senas tradicijas vestuvinį žiedą nuotakai pirkdavo būsimas vyras, o jam – nuotaka. Tačiau mūsų laikais taip būna retai. Dabar vestuvinius žiedus būsimi jaunavedžiai paprastai renkasi kartu, tačiau jų vestuviniai žiedai nebūtinai būna vienodi. Ieškodamos vestuvinių žiedų drauge, poros jaučia didesnį tarpusavio ryšį ir malonumą – juk vestuvinis žiedas yra simbolis, kuris sutuoktinius lydės visą santuokinį gyvenimą!

Į ką atkreipti dėmesį renkantis vyrišką vestuvinį žiedą

Atėjo metas sužinoti, į ką vertėtų atsižvelgti renkantis vyrišką vestuvinį žiedą.

Atsižvelkite į savo asmeninį stilių

Ieškodami vestuvinio žiedo, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į savo individualų stilių. Pavyzdžiui, galbūt jūs mėgstate laisvesnį ir mažiau suvaržytą stilių? O gal priešingai – dažniausiai renkatės oficialesnį ir klasikinį stilių? Be to, būtinai paklauskite savęs, ar norite, kad vestuvinis žiedas derėtų prie kitų žiedų, kuriuos mūvite kasdien? Ieškote tam tikro unikalaus varianto, kuris leistų jums pajusti savo išskirtinumą? Atsakykite į šiuos klausimus ir jums bus lengviau išsirinkti norimą vestuvinį žiedą.

Atkreipkite dėmesį į savo gyvenimo būdą

Jūsų pasirinktas vyriškas vestuvinis žiedas turėtų ne tik atitikti jūsų stilių ir skonį. Labai svarbu, kad jis atitiktų ir jūsų gyvenimo būdą. Jei gyvenate labai aktyvų gyvenimą arba kasdien daug laiko praleidžiate intensyviai dirbdami rankomis, vestuvinis žiedas turi būti patogus, kad jo nereikėtų kaskart nusimauti.

Nuspręskite, koks metalas jums tiktų

Šiuolaikinėje juvelyrinių dirbinių rinkoje yra tokia didelė vestuvinių žiedų įvairovė, kad ne vienam vyrui gali kilti daugybė klausimų, kai reikia pasirinkti. Visų pirma rekomenduojama pasirinkti metalą, iš kurio bus pagamintas vestuvinis žiedas – taip susiaurinsite ir sukonkretinsite paieškų procesą.

Vieni populiariausių metalų šiomis dienomis yra geltonasis auksas, platina, titanas, sidabras ir volframas. Tačiau galima rinktis ir iš daugybės kitų variantų. Nusprendę, iš kokio metalo turėtų būti pagamintas jūsų vestuvinis žiedas, lengviau apsispręsite ir dėl žiedo stiliaus.

Pasirinkite tinkamą žiedo dydį

Dabar populiaru vestuvinius žiedus rinktis naudojantis internetu. Jeigu imatės paieškų internete, pirmiausia gerai išmatuokite pirštą, kad žinotumėte, kokio dydžio vestuvinio žiedo reikia ieškoti. Be to, galite apsilankyti pas pasirinktą juvelyrą, kuris tiksliai ir profesionaliai nustatys jūsų vestuvinio žiedo dydį. Žiedo dydis yra labai svarbus, nes ne iš kiekvieno metalo pagamintų vestuvinių žiedų dydį paprasta koreguoti.

Nustatykite savo biudžetą

Jau aptarėme, kiek gali tekti investuoti į vestuvinį žiedą. Paprastai vestuviniams žiedams rekomenduojama skirti ne daugiau kaip 3–5 % viso vestuvėms skirto biudžeto. Jei planuojate kuklias vestuves, žiedams galite skirti daugiau – tai priklausys nuo bendro biudžeto ir jūsų planų.

Vestuvinių žiedų derinimas

Kadangi vestuvinis žiedas yra santuokinio gyvenimo, t.y. meilės ir ištikimybės simbolis, nemaža dalis būsimų jaunavedžių nori, kad jų vestuviniai žiedai derėtų tarpusavyje. Tačiau tai nėra taisyklė, kurios privalu laikytis. Jei pasirinksite skirtingus žiedus, juos galite subtiliai susieti, pasirinkdami tam tikrą detalę ar juos išgraviruodami.

Rinkitės ilgalaikį sprendimą

Visi šie dalykai yra labai svarbūs renkantis vestuvinį žiedą. Ne mažiau svarbus yra ir vestuvinio žiedo ilgaamžiškumas. Nesistenkite pasirinkti žiedo vedini vien tik šiuolaikinės mados. Orientuokitės į tai, kas nepavaldu laikui, ir pasirinkite tvirtą, patikimą ir praktišką vestuvinį žiedą, kurį mūvėsite visą santuokinį gyvenimą.

Grįžti į tinklaraštį