Kaip išsirinkti tobulus žiedus savo vestuvėms

Kaip išsirinkti tobulus žiedus savo vestuvėms

Nusprendus leistis į vestuvinių žiedų paieškas, gali prireikti naudingų patarimų, nes išsirinkti tinkamus vestuvinius žiedus ne taip jau paprasta. Reikia deramai įvertinti dabartinę žiedų pasiūlą ir iš pirmo žvilgsnio patikusį žiedo modelį. Kad šis procesas nebūtų toks sudėtingas, būsimi jaunavedžiai turi aiškiai žinoti, ko jie iš tikrųjų nori. Kiekvienas aspektas – pradedant vestuvinio žiedo stiliumi ir deimantu, kurį norima pasirinkti, ir baigiant kaina, turi būti labai gerai apgalvotas.

Norėdami padėti priimti teisingą sprendimą, skubame pasidalinti keliais naudingais patarimais, kurie padės atsakyti į visus klausimus, susijusius su vestuvinių žiedų paieška.

Negailėkite laiko vestuvinių žiedų paieškoms

Jau susižadėjusiai porai turi būti aišku, kiek laiko iš viso reikės skirti pasiruošimui vestuvėms. Be to, svarbu nepamiršti, kad vestuvinių žiedų įsigijimas atims didelę dalį viso vestuvėms būtino pasirengimo laiko. Siekiant išvengti skubėjimo ir papildomo streso, patariama vestuvinių žiedų paieškas pradėti iš anksto.

Jei jums pavyks iki numatytos vestuvių datos likus dviem ar trims mėnesiams jau būti išsirinkus vestuvinius žiedus, tolesnis pasiruošimo procesas bus paprastesnis. Be to, bus pakankamai laiko kreiptis dėl individualaus žiedo dizaino, graviravimo, tinkamo dydžio nustatymo ir kt. Kiekvienas papildomas pageidavimas reikalaus laiko, todėl kuo anksčiau apsilankykite pas pasirinktą juvelyrą, aptarkite su juo savo reikalavimus ir įvertinkite, kiek laiko gali prireikti jūsų lūkesčius atitinkantiems vestuviniams žiedams įsigyti.

Žiedams atidėkite apie 3-5 % vestuvių biudžeto

Pirmiausia labai svarbu ir naudinga nustatyti priimtiną vestuvinių žiedų kainą. Kai žinosite, kiek galite išleisti žiedams, bus daug lengviau išlaikyti nepakitusį bendrą vestuvių biudžetą. Dauguma būsimų jaunavedžių nežino, kiek jie turėtų išleisti vestuviniams žiedams, tačiau paprastai siūloma atidėti apie 3-5 % viso vestuvių biudžeto.

Tačiau nereikėtų pamiršti, kad nustatomas biudžetas gali tiesiogiai skirtis priklausomai nuo to, kokio tvirtumo žiedai bus pasirenkami, koks bus jų dizainas, taurusis metalas, stilius ir brangakmeniai, o taip pat ir jų kokybė. Todėl rekomenduojama kuo anksčiau apsispręsti, kokių vestuvinių žiedų jaunavedžių pora norėtų ir atitinkamai paskirstyti savo vestuvių biudžetą.

Pasirinkite žiedus, kurių dydį nesunku pakeisti

Kadangi vestuviniai žiedai paprastai mūvimi visą santuokinį gyvenimą, labai svarbu didesnį dėmesį atkreipti į vestuvinio žiedo dydžio keitimo galimybes.

Kaip žinia, žiedas gali tapti per ankštas, nes pirštas patinsta dėl tam tikrų oro sąlygų, fizinės veiklos ar kt., ir lygiai taip pat jis gali tapti per laisvas, pvz., žiemą. Nereikėtų pamiršti ir nėštumo laikotarpio, kuomet priaugama daugiau svorio, o po kūdikio gimimo jis sumažėja. Apie visa tai reikėtų pagalvoti renkantis ir vestuvinius žiedus.

Todėl būtų naudinga orientuotis į vestuvinius žiedus, kurių dydį ateityje galima lengvai pakeisti. Pavyzdžiui, jei bus pasirinktas vestuvinis žiedas, kuris visas inkrustuotas deimantais, jo dydį pakeisti gali būti labai sudėtinga. Tačiau minimalistinio dizaino žiedo, kuriame yra tik vienas centrinis deimantas, dydį pakoreguoti nėra sudėtinga. Paprastai naudinga pasirinkti žiedą, kurio dydis būtų puse dydžio didesnis už jūsų tikrąjį žiedo dydį.

Poros gyvenimo būdą atitinkantys vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedai turėtų tarnauti visą poros santuokinį gyvenimą, tačiau kaip tai užtikrinti? Visų pirma reikia rinktis vestuvinius žiedus, kurie atitiktų poros gyvenimo būdą. Jei kasdien tenka dirbti nemažai fizinio darbo ir yra tikimybė, kad žiedas kontaktuos su įvairiais paviršiais, nereikėtų rinktis žiedo su minkštais deimantais. Jei darbas yra ramesnis, didžiąją laiko dalį praleidžiant biure prie kompiuterio, galima rinktis ir žiedą su dideliu deimantu bei sudėtingomis detalėmis.

Pasirinkite laikui nepavaldžius vestuvinius žiedus

Klasikiniai vestuviniai žiedai paprastai būna pasirenkami dėl didesnio patogumo, ypač tiems žmonėms, kurie vertina minimalizmą ir paprastumą. Renkantis vestuvinius žiedus, reikia orientuotis į poros skonį.

Vestuvinių žiedų dizainas, kuris pasakoja apie amžiną meilę ir atsidavimą vienas kitam, tobulai tiks kiekvieniems jaunavedžiams. Be to, klasikinį vestuvinį žiedą galima nesunkiai pritaikyti prie šiuolaikinių tendencijų. Vestuviniai žiedai, kurie liudija apie santykių ilgalaikiškumą ir kartu atrodo madingai, yra idealus sprendimas.

Vestuviniai žiedai, papildantys sužadėtuvių žiedus

Sužadėtuvių žiedai yra pirmieji dviejų žmonių atsidavimo, meilės ir įsipareigojimo vienas kitam simboliai, kurie pirmiausia papuošia jų rankas. Todėl daugeliui porų, ieškančių vestuvinių žiedų, gali būti naudinga pasirinkti tokius vestuvinius žiedus, kurie papildytų jau mūvimus sužadėtuvių žiedus – žinoma, jei pora planuoja vestuvinį žiedą mūvėti kartu su sužadėtuvių žiedu.

Pastebima, kad nemaža dalis moterų mėgsta vestuvinius ir sužadėtuvių žiedus mūvėti kartu. Tokiu atveju vestuvinis žiedas turėtų derėti prie jau turimo sužadėtuvių žiedo arba jį papildyti. Pavyzdžiui, jei jūsų sužadėtuvių žiedas yra labai prabangus, būtų išmintinga pasirinkti kuklesnį vestuvinio žiedą, kuris gali būti inkrustuotas vienu ar keliais nedideliais deimantais. O jei sužadėtuvių žiedas yra paprastesnis, galima drąsiai rinktis prabangų vestuvinį žiedą su deimantais. Tačiau jei neketinate šių dviejų žiedų mūvėti kartu, turėsite didelę laisvę pasirinkti visiškai naujos išvaizdos ir dizaino vestuvinį žiedą.

Jei skirsite pakankamai laiko ir dėmesio, atidžiai apgalvodami savo galimybes, atsižvelgdami į savo skonį ir individualius veiksnius, vestuvinių žiedų paieškos bus lengvesnės, o pasirinkti vestuviniai žiedai taps tobulu jūsų meilės simboliu.

Grįžti į tinklaraštį