Ką vertėtų apsvarstyti prieš graviruojant savo vestuvinius žiedus

Ką vertėtų apsvarstyti prieš graviruojant savo vestuvinius žiedus

Vestuviniai žiedai yra pačios svarbiausios kiekvienų vestuvių detalės, o užrašas vestuvinių žiedų viduje – tai būdas paversti žiedą dar labiau ypatingu ir sentimentaliu. Todėl daugybė būsimų jaunavedžių nusprendžia savo pasirinktus vestuvinius žiedus graviruoti. Tačiau nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad visa tai yra labai paprasta, yra keletas svarbių veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti prieš nusprendžiant, kas turėtų būti išgraviruota ant jūsų vestuvinių žiedų.

Vestuvinio žiedo plotis

Paprastai 3 mm vestuvinio žiedo plotis yra mažiausias graviravimui tinkamas plotis. Ir nors kartais gali būti graviruojami ir 2 mm pločio vestuviniai žiedai, galutinis rezultatas gali būti ne visiškai toks, kokio tikimasi. Taip yra todėl, kad kuo plonesnis vestuvinis žiedas, tuo sunkiau graviruoti, o užrašas žiedo viduje gali būti pernelyg mažas, kad būtų lengvai įskaitomas.

Sprendimas, ką išgraviruoti

Ypatingai svarbu, kad pakankamai daug laiko skirtumėte apgalvojimui, ką norėtumėte išgraviruoti ant savo vestuvinių žiedų. Tai gali būti tiek žodžiai, tiek ir specialūs simboliai ar ženklai, kurie jums yra svarbūs ir sentimentalūs. Žinoma, labai dažnai ant vestuvinių žiedų yra graviruojama vestuvių data ir jaunavedžių inicialai, tačiau taip pat būna pasirenkamos ir įvairios romantiškos frazės ar kiti jaunavedžiams svarbūs žodžiai.

Šrifto pasirinkimas

Kai kalbama apie šrifto pasirinkimą vestuvinių žiedų graviravimui, vertėtų vadovautis viena paprasta taisykle – kuo ilgesnis bus pasirinktas užrašas, tuo smulkesnis bus šriftas. Todėl paprastas šriftas suteiks vietos panaudoti daugiau simbolių. Lyg ranka rašyti šriftai yra labai gražūs, tačiau jie užima daugiau vietos ir gali būti sunkiau įskaitomi, jei bus graviruojama ilgesnė frazė.

Deimantinis graviravimas ir graviravimas ranka

Skirtingi graviravimo būdai suteikia galimybę rinktis iš didesnės šriftų ir simbolių įvairovės, kartu suteikiant ir daugiau stilių bei dydžių pasirinkimo galimybių. Reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad graviruojant deimantiniu aparatu galima rinktis iš didesnio šriftų ir simbolių asortimento nei naudojant ne tokį tikslų graviravimo aparatą ar graviruojant ranka.

Žiedo dydžio keitimas

Niekuomet negalite žinoti, ar po kurio laiko jums arba jūsų antrajai pusei neprireiks pakoreguoti vestuvinio žiedo dydžio. Tačiau, jei atsiras tokia būtinybė, koreguojant žiedo dydį gali būti pažeistas ir jo viduje išgraviruotas užrašas – ypač, jei jis yra pakankamai ilgas. Paprastai daugumoje žiedų, priklausomai nuo pasirinkto šrifto, telpa nuo 15 iki 30 simbolių. Ir nors naujo užrašo graviravimas vestuvinio žiedo viduje nebūtų labai brangus, pašalinus ankstesnę graviūrą iš žiedo būtų pašalinta ir daugiau tauriojo metalo, dėl ko taip pat galėtų susilpnėti žiedo struktūra.

Pabaigai

Pagrindinis graviravimo procesas yra paprastas ir apima vos kelis veiksmus. Pirmiausia reikia nuspręsti dėl konkretaus graviravimo. Tuomet reikėtų užrašyti išgraviruoti norimus žodžius ir (arba) simbolius, kad užtikrintumėte kuo didesnį tikslumą ir išvengtumėte klaidų. Jūsų pasirinktą užrašą juvelyras graviravimo įrankiais išgraviruos vestuvinio žiedo viduje. Kai darbas bus baigtas, jums beliks patikrinti graviūrą, kad įsitikintumėte, jog ji teisinga.

Žinoma, graviravimas visuomet turėtų būti atliekamas patyrusio juvelyro rankomis. Užsisakydami savo vestuvinius žiedus galite pasiteirauti juvelyro, ar jis teikia žiedų graviravimo paslaugas. Taip pat svarbu, kad iš anksto išsiaiškintumėte, kiek galėtų užtrukti jūsų vestuvinių žiedų graviravimas, kadangi jūs turite būti tikri, jog jūsų vestuviniai žiedai bus baigti graviruoti iki jūsų vestuvių dienos.

Grįžti į tinklaraštį