Dažnos klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis vestuvinius žiedus

Dažnos klaidos, kurių reikėtų vengti renkantis vestuvinius žiedus

Nesvarbu, ar vestuvinių žiedų nusprendėte ieškoti fizinėje parduotuvėje ar internetu, žinodami svarbiausius dalykus, į kuriuos reikia atsižvelgti šio proceso metu, galėsite daug lengviau išsirinkti judviem patinkančio dizaino vestuvinius žiedus.

Savaime suprantama, kad vestuvinių žiedų paieškos gali sukelti nemažai rūpesčių ir įtampos – ypač kai iki numatytos vestuvių datos likęs laikas tirpsta it sniegas pavasarį. Dėl tokios skubos ir streso galima padaryti ne vieną klaidą ir tik dar labiau apsunkinti vestuvinių žiedų pasirinkimą. Todėl sudarėme klaidų, kurios dažnai daromos renkantis vestuvinius žiedus, sąrašą, kuris turėtų palengvinti vestuvinių žiedų paieškas.

Klaidinga nuomonė, kad vestuvinių žiedų paieškos nereikalauja daug laiko

Kai reikia išsirinkti vestuvinius žiedus, nesitikėkite, kad iš karto įsigysite tinkamą ir norimą žiedą. Mažai tikėtina, kad pirmas pamatytas vestuvinis žiedas iš karto jums patiks. Reikia būti pasirengus išbandyti įvairių stilių, pločių, tauriųjų metalų ir raštų žiedus, kol abu liksite patenkinti! Labai svarbu, kad žiedai patiktų jums abiem, nes juos, tikėtina, mūvėsite visą savo santuokinį gyvenimą.

Biudžeto nenustatymas

Išankstinis biudžeto nustatymas yra labai svarbus veiksnys planuojant leistis į vestuvinių žiedų paieškas. Jei nenustatysite konkretaus biudžeto, galiausiai galite patirti daug didesnes išlaidas nei tikėjotės, o tai gali sutrikdyti tolimesnį vestuvių planavimo procesą. Todėl skirkite pakankamai laiko išankstiniam planavimui, taupymui ir optimaliam biudžeto paskirstymui.

Manymas, kad vestuviniai žiedai būtinai turi derėti tarpusavyje

Nors kai kurios poros teikia pirmenybę identiškiems vestuviniams žiedams, tarpusavyje nesuderinti vestuviniai žiedai taip pat geras pasirinkimas. Apsvarstykite galimybę rinktis tarpusavyje derančius žiedus, jei norite, kad žiedai būtų vienodi, pavyzdžiui, panašaus stiliaus kontrastingų metalų arba atvirkščiai. Kita galimybė – iš mišrių metalų pagaminti žiedai. Jei vienam būsimam sutuoktiniui patinka rožinis auksas, kitas gali prie jo derinti žiedą, kurio viduje yra rožinio aukso juostelė. Yra daugybė būdų, kaip suderinti žiedus, kad jie nebūtų vienodi. Taigi, pasistenkite atrasti stilingus vestuvinius žiedus, atitinkančius skirtingas asmenybes, kuriais iš tikrųjų liktumėte patenkinti.

Spėjamas žiedo dydis

Rinkdamiesi jūsų porai tinkančius vestuvinius žiedus būtinai žinokite tikslų žiedo dydį. Jei nenumanote, kaip galėtumėte išsiaiškinti, kokio dydžio vestuvinis žiedas jums geriausiai tiktų, galite pasinaudoti jau turimu žiedu, kuris jums puikiai tinka. Tokiu būdu galėsite jį suderinti su vestuvinio žiedo dydžiu ir žinosite, kad vestuvinis žiedas jums iš tikrųjų tiks. Tačiau visuomet galite pasinaudoti ir internete pateikiamais žiedo dydžio nustatymo vadovais arba apsilankyti pasirinktoje juvelyrinėje, kurioje bus tiksliai nustatyti judviejų vestuvinių žiedų dydžiai.

Informacijos trūkumas

Nors spalva, skaidrumas, briaunavimas ir karatai yra labai svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti perkant deimantinius vestuvinius žiedus, dauguma būsimų jaunavedžių, rinkdamiesi vestuvinius žiedus, neturi jokio supratimo apie šias keturias savybes, kurios pasaulio deimantų pramonėje yra vadinamos „4C“. Taigi, prieš pradėdami ieškoti jūsų skonį, stilių ir numatytą biudžetą atitinkančių vestuvinių žiedų su deimantais, būtinai išsinagrinėkite šiuos aspektus, kad gerai žinotumėte į ką reikia atsižvelgti.

Negalvojimas apie žiedų draudimą

Ne paslaptis, kad madingi vestuviniai žiedai ir juos puošiantys deimantai yra didelis finansinis įsipareigojimas, kuris gali būti prarastas arba sunaikintas. Todėl pasistenkite juos apsaugoti, kaip ir bet kurį kitą svarbų turtą, įsigydami draudimą, kuris paprastai nėra brangus. Tokiu būdu visuomet galėsite būti ramūs žinodami, kad draudimas padengs bet kokias išlaidas, jeigu kas nors nutiktų jūsų brangiam deimantiniam žiedui.

Grįžti į tinklaraštį