3 priežastys rinktis klasikinius vestuvinius žiedus

3 priežastys rinktis klasikinius vestuvinius žiedus

Norint išsirinkti vestuvinius žiedus, galva ima svaigti nuo gausybės pasirinkimo. Bet visais laikais populiariausi – klasikiniai vestuviniai žiedai. Ir ne be reikalo, yra ne viena priežastis vestuvėms rinktis šį stilių.

  1. Klasikiniai vestuviniai žiedai visada pigesni už moderniuosius. Nepaisant to, jie ilgaamžiai vertingi, nes pagaminti iš tauriųjų metalų – raudono, geltono arba balto aukso. Šiuo atveju didžiąją kainos dalį ir sudaro auksas, o ne stiliaus konceptas.
  2. Praktiškiau. Galite rinktis raudono aukso klasikinius vestuvinius žiedus, geltono aukso klasikinius vestuvinius žiedus arba balto aukso klasikinius vestuvinius žiedus. Todėl būsite tikri, kad jie spalviškai derės su jau turimais papuošalais. Be to, klasika tinka prie bet kurio stiliaus rūbų. O svarbiausias praktinis aspektas – lengva padidinti ir pamažinti klasikinį vestuvinį žiedą, todėl būsite tikri, kad jis nedūlės stalčiuje pasikeitus piršto dydžio.
  3. Labiau patinka vyrams. Renkantis klasikinius žiedus vyras ir moteris po vestuvių mūvi vienodus žiedus. Tuo tarpu modernūs žiedai ne visada traukia vyrų akį ir neretai būsimai žmonai pasirinkus kažką įmantresnio, vyras vis tiek lieka prie klasikos.

Klasikiniai vestuviniai žiedai neretai tarsis susilieja oda, nes yra itin patogūs mūvėti. Tad pasirinkę šį stilių būsite tikri, kad dėl šio papuošalo neturėsite jokių papildomų rūpesčių ir jis tikrai taps pagrindiniu jūsų ilgametės santuokos atributu.

Grįžti į tinklaraštį