Populiariausiai vestuviniai žiedai - tai klasikiniai žiedai

Populiariausiai vestuviniai žiedai - tai klasikiniai žiedai

Svarbiausia vestuvių ceremonijos dalis – tai nuotakos ir jaunikio apsikeitimas vestuviniais žiedais. Tačiau pasiruošimo vestuvėms procese ne visada lengva apsispręsti, kokius vestuvinius žiedus vertėtų pasirinkti, ypač kai vestuvinių žiedų įvairovė yra tokia didelė.

Nors vestuvinių žiedų pasiūla iš tikrųjų yra labai didelė ir deimantiniai vestuviniai žiedai sulaukia didelio dėmesio, vis dėlto klasikiniai vestuviniai žiedai iki šiol išlieka pačiu populiariausiu vartotojų pasirinkimu. Todėl pastarieji neabejotinai nusipelno daugiau dėmesio!

Kas yra klasikinis vestuvinis žiedas?

Vestuvinis žiedas yra svarbiausias dviejų žmonių meilės ir įsipareigojimo simbolis, todėl jis yra pagrindinis papuošalas, kurį kada nors nešiosite. Taigi, klasikinis vestuvinis žiedas - tai žiedas, kuris visiems praneša, kad šis asmuo yra susituokęs. Tokie žiedai paprastai gaminami iš tauriųjų metalų, tokių kaip geltonasis auksas, baltasis auksas, rožinis auksas ar platina, o žiedų forma būna standartinė, be papildomų detalių. Ir nors laikui bėgant vestuviniai žiedai keitėsi ir atsirado daugiau naujų modelių, iki šiol klasikiniai vestuviniai žiedai išlieka populiariausiu jaunavedžių porų pasirinkimu.

Vestuvinių žiedų istorija

Norint geriau suprasti, kas yra klasikinis vestuvinis žiedas ir kaip laikui bėgant keitėsi žmonių skoniai, svarbu prisiminti ir suprasti vestuvinių žiedų istoriją bei tradicijas.

Vestuviniai žiedai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, simbolizuojanti meilę, santuoką ir įsipareigojimą kitam asmeniui. Vestuvinio žiedo naudojimo pradžia siekia Senovės Egipto laikus, kai buvo keičiamasi žiedais, pagamintais iš pintų nendrių ir kanapių. Senovės egiptiečiai žiedus mūvėdavo ant kairiosios rankos bevardžio piršto, nes tikėjo, kad šiame piršte yra „meilės vena“, vedanti tiesiai į širdį. Apskrita žiedo forma egiptiečiams taip pat buvo galingas simbolis, nes nesibaigiantis ratas reiškė amžiną meilės pažadą.

Senovės egiptiečiai ir graikai žiedus gamindavo ne tik iš odos, kaulo ar dramblio kaulo, bet ir iš metalo. Kurį laiką buvo populiarūs geležiniai vestuviniai žiedai, o vėliau turtingųjų luomo atstovai santuokai pažymėti pradėjo mūvėti vestuvinius žiedus, pagamintus iš aukso arba sidabro. Tuo tarpu XV a. Bizantijos laikotarpiu atsirado tradicija personalizuoti vestuvinius žiedus, ant jų išraižant poros atvaizdus. Taip pat išpopuliarėjo ir vestuviniai žiedai, kuriuose buvo išgraviruotas trumpas eilėraštis, suteikiant jiems daugiau asmeniškumo. Ilgą laiką vestuviniai žiedai buvo auksiniai arba sidabriniai, kol buvo atrasti deimantai ir jais pradėta inkrustuoti vestuvinius žiedus.

Kodėl verta rinktis klasikinius vestuvinius žiedus?

Klasika nesensta, todėl ir klasikinis arba tradicinis vestuvinis žiedas turi įvairių privalumų. Jam būdingas grynas ir rafinuotas polėkis, kurio neturi joks kitas žiedas. Paprastas vestuvinis žiedas, kaip poros meilės ir ištikimybės simbolis, yra savaime puošnus ir spindintis be jokių papildomų detalių. Ir tai dar ne viskas, nes klasikiniai vestuviniai žiedai pasižymi ir kitais praktiniais privalumais. Štai kai kurie iš jų:

  • Klasikinius vestuvinius žiedus prireikus galima lengvai atnaujinti.
  • Klasikinius vestuvinius žiedus, kitaip nei kitų modelių žiedus, galima perdaryti, jei norima jiems suteikti išskirtinumo.
  • Klasikinių vestuvinių žiedų koregavimo galimybės yra labai didelės, todėl juos galima personalizuoti, kad jie atitiktų jaunavedžių individualų skonį.
  • Klasikinius vestuvinius žiedus galima mūvėti su kitais žiedais, sukuriant unikalias kombinacijas.

Žodis pabaigai

Klasikiniai vestuviniai žiedai – puikiai tinka poroms, kurios nori tradicinių ir laikui nepavaldžių žiedų. Jie pasižymi ir daug didesniu patogumu bei suderinamumu, todėl norint universalaus papuošalo, klasikiniai vestuviniai žiedai gali tapti tobulu pasirinkimu.Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt