Patarimai sužadėtuvių žiedo derinimui su vestuviniu žiedu

Patarimai sužadėtuvių žiedo derinimui su vestuviniu žiedu

Ketinant susižadėti ir imant galvoti apie būsimas vestuves, galvoje sukasi labai daug minčių apie svarbius sužadėtuvių ir vestuvių planus, tačiau pirmiausia reikia pagalvoti apie sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus. Ir tai gali būti nelengva užduotis, atsižvelgiant į tai, kiek daug pasirinkimų kiekvienas iš mūsų turime. Tad pristatome jums keletą naudingų patarimų apie tai, kaip galėtumėte suderinti sužadėtuvių žiedus su vestuviniais žiedais.

Tradicinio dizaino žiedai

Jei ieškote ko nors klasikinio ir paprasto, kas galėtų lengvai derėti tarpusavyje, niekuomet nesuklysite, jei pasirinksite paprastą vestuvinį žiedą. Plona žiedo juostelė, papuošta mažais deimantais, yra puikus pasirinkimas, jei norite pasiekti didesnį blizgesį neatitraukiant dėmesio nuo spindinčio ir prabangiai atrodančio sužadėtuvių žiedo.

Klasikinis poravimas

Platininis apvalus deimantinis pasjanso žiedas visuomet bus klasikinis sužadėtuvių žiedo stilius. Apvalus deimantas yra gražus pats savaime, tačiau tuomet, kai jis derinamas su platininiu arba baltojo aukso žiedu, nuostabiai atsiskleidžia žiedo gamybos meistriškumas. Tad galite būti tikri, kad toks klasikinis žiedų poravimas padės pasiekti norimą rezultatą.

Moderni pora

Bet koks apvadas su rėmeliu atrodo nuostabiai šalia paprasto sužadėtuvių žiedo su pasjansu ir suteikia daugiau kontrasto. Tauriojo metalo apvadas aplink kiekvieną akmenį suteikia matmenų ir pabrėžia metalo spalvą – ypač tuomet, kai kalbama apie geltonojo arba rožinio aukso žiedus. Be to, yra ir dar vienas tokių apvadų privalumas - jie padeda apsaugoti deimantą, nes yra saugiai pritvirtinti prie metalinio apvado. Taip pat nereikia pamiršti, kad rėmelio įtvirtinimas suteikia švarią ir elegantišką išvaizdą įvairių formų ir dydžių brangakmeniams, todėl puikiai tinka ir kasdieniam naudojimui, sumažinant bet kokių pažeidimų riziką.

Įmantrus derinys

Jei turite įmantrios formos sužadėtuvių žiedą (tai galėtų būti bet kokia forma, išskyrus apvalią) ir norite, kad jūsų žiedų pora atrodytų labai puošni, toks derinys bus kaip tik jums. Kad galėtumėte pasiekti žadą atimantį efektą, rekomenduojama rinktis pusės, trijų ketvirčių arba amžinybės žiedą, kurio forma sutampa su sužadėtuvių žiedu. Tokiu būdu žiedai atrodys vientisi ir apgalvoti, kartu užtikrinant, kad abu žiedai bus ryškesni.

Trijų akmenų pora

Sujungti savo vestuvinį žiedą su trijų akmenų vestuviniu žiedu gali būti nelengva. Dėl šios priežasties dalis porų nusprendžia vestuvinį ir sužadėtuvių žiedą mūvėti ant atskirų rankų. Ir iš tiesų - trijų akmenų sužadėtuvių žiedas su smaragdu bei deimantu atrodo nepakartojamai ir mūvimas vienas. Tokiam žiedui nė nereikia jokio papildančio žiedo. Tačiau jei vis dėlto norite sužadėtuvių žiedą mūvėti ant to paties piršto kaip ir vestuvinį žiedą, pastarasis turėtų būti gerokai kuklesnis ir subtilesnis, taip sukuriant subalansuotą išvaizdą.

Kontrastinga pora

Anuomet tauriųjų metalų maišymas atrodė lyg nusižengimas visoms taisyklės, todėl dauguma žmonių stengdavosi pasirinkti tik vieną metalo spalvą ir jos laikydavosi. Tuo tarpu šiandien situacija yra pasikeitusi ir dabar tauriųjų metalų maišymas tapo netgi tendencija. Juolab, kad sužadėtuvių ir vestuvinių žiedų metalų maišymo galimybės yra neribotos.

Jei norite, kad jūsų žiedai būtų kontrastingesni, galite drąsiai rinktis sužadėtuvių žiedą iš platinos arba baltojo aukso ir derinti jį su geltonojo aukso vestuviniu žiedu. O jei jūs ieškote šiltesnio žiedų derinio, galite pasirinkti ir geltonojo aukso sužadėtuvių žiedą su rožinio aukso vestuviniu žiedu. Taip pat galima rinktis ir iš dviejų atspalvių sužadėtuvių žiedo, kurį derintumėte su vestuviniu žiedu, išryškinant detalią jo metalo spalvą.Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt