Apie mus

Geriausi Lietuvoje Koljė Šiauliuose

Griebkite savo mylimąją ar mylimąjį už rankos, nes www.vestuviniaiziedai.lt elektroninėje parduotuvėje, tikrai išsirinksite savo svajonių vestuvinius žiedus.

Na, o jei tarp esamų modelių nematote savo svajonių modelio, tai išsprendžiama keliais mygtuko paspaudimais. Tiesiog atsiųskite nuotrauką, eskizą ar aprašą mums. Daugiau kaip 20 metų patirtį turintys "Koljė" juvelyrai sukurs Jums vienetinius vestuvinius žiedus.

Skiltyje Individualūs užsakymai užpildykite anketą arba atsiųskite norimo modelio aprašą bei nuotrauką info@vestuviniaiziedai.lt, o mes pateiksime gamybos pasiūlymą.

Ši elektroninė parduotuvė turi vieną plačiausių vestuvinių žiedų pasirinkimų Lietuvoje. Sukūrėme šį internetinį puslapį dėl klientų patogumo, pristatome vestuvinius žiedus, net ir į atokiausius Lietuvos kampelius. Vestuvinių žiedų įdėjų semiamės bei iešome naujų technikų ir partnerių tarptautinėse parodose. Mūsų gaminių standartai atitinka visus ES taikomus reikalavimus, dirbame su Lietuvos Prabavimo rūmų išduotu pažymėjimu.

Kodėl pasirinkti mus?

Pirmiausia dėl kokybės, mūsų meistrai apžiūri įvertina, kiekvieną pagamintą juvelyrinį dirbinį. Jei ilgainiui iškyla kokių nors gamyklinių brokų, kurie dažniausiai atsiranda dėl netaisykingo juvelyrinių dirbinių nešiojimo ir priežiūros. Patariame klientams, taisome brokus, vertiname kiekvieną klientą. Stengiamės kuo profesionaliau patarti savo klientams. "Koljė" ne tik prekyba juvelyriniais dirbiniais, bet taip pat ir juvelyrinių dirbinių gamyba bei taisymas. Superkame klientų auksą, atliekame keitimus, juvelyrnių dirbinių gamybą iš kliento atsinešto aukso ar aukso laužo. "Koljė" juvelyrai tai juvelyrikos srities profesionalai. Esame viena pirmųjų juvelyro dirbtuvių atsidariusių Šiauliuose iš karto po nepriklausomybės atsiradimo, teikiame juveyrikos gamybos ir prekybos paslaugas nuo 1992 m. Patyrę meistrai ir pardavėjos užtikrina aukštos klasės aptarnavimą bei gaminių kokybę.

Neretai mūsų salonuose apsilanko klientai norintys perdaryti ar iškeisti kažkur kitur įsigytus nekokybiškus vestuvinius žiedus ar kitus juvelyrikos gaminius. Nes mes didelį dėmesį skiriame gaminių kokybei, įsiklausome į kiekvieno kliento poreikius.

Taip pat šiame internetiniame puslapyje teikiamos tokios paslaugos kaip vestuvinių žiedų graviravimas už itin žemą kainą. Graviruojame į žiedų gylį, todėl graviravimas tikrai ilgaamžis.

Vestuviniaižiedai.lt internetinės prekybos puslapis nemokamai siūlo:

  • Žiedo dydžio keitimą (jei tik techniškai įmanoma)
  • Nemokamą siuntimą įsigijus prekę
  • 30 dienų prekių grąžinimas/keitimas

Gaminius siunčiame visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Daugelį gaminių gyvai galite pamatyti „Koljė“ salonuose Šiauliuose.

 

Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt