Apie elektroninę parduotuvę

Vestuviniaiziedai.lt specializuota elektroninė parduotuvėje, kurioje daugiau kaip 1000 vestuvinių žiedų modelių. Turime vieną plačiausių vestuvinių žiedų asortimentą Lietuvoje. Vestuviniai žiedai internetinė parduotuvė sukurta klientų patogumui. „Koljė“ juvelyrinių prekių asortimentas itin platus ir žinodami, koks svarbus sprendimas yra vestuvinių žiedų pasirinkimas, jam skiriame išskirtinį dėmesį.

Teikiame vestuvinių žiedų gamybos paslaugą. Jei svetainėje ar „Koljė“ salonuose Šiauliuose, nerandate savo svajonių vestuvinių žiedų, mes juos pagaminsime pagal Jūsų viziją. Vestuviniai žiedai internetinė parduotuvė - tai ne tik prekyba vestuviniais žiedais, bet ir vestuvinių žiedų gamyba. Internetu vestuvinių žiedų gamybą galite užsakyti skiltyje individualūs užsakymai.

„Koljė“ dirba juvelyrai turintys daugiau kaip 20 metų patirtį. Žiedams užsakytiems iš specializuotos vestuviniaiziedai.lt svetainės teikiame nemokamą dydžio keitimo garantiją (jei techniškai įmanoma), suteikiame 30 dienų grąžinimo/keitimo galimybę. Mūsų juvelyrikos meistrai kruopščiai tikrina kiekvieno gaminio kokybę prieš išsiunčiant klientui.

Idėjų ir naujų vestuvinių žiedų modelių semiamės iš pasaulinių parodų. Bendradarbiaujame su daugiametę patirtį juvelyrikos srityje turinčiais gamintojais visoje Europoje. Mūsų vestuviniai žiedai orientuoti į šiuolaikines tendencijas ir naujoves. Gamybos technologijai pasitelkiamos tiek naujausios, tiek amžių patikrintos technologijos ir metodikos. Visi gaminiai atitinka Lietuvos Prabavimo rūmų bei Europos Bendrijoje reikalaujamą ženklinimą.

Autorinės teisės saugomos © vestuviniaiziedai.lt